Direktora kauss badmintonā
Datums: 2019.gada 20.maijs Autors: Markuss Dzintars
Šī gada 10. maijā mūsu skolā tika dibināta jauna tradīcija- nakts turnīrs badmintonā. Pirmajā turnīrā piedalījās desmit komandas, un patiesi aizraujošas cīņas noritēja līdz vieniem naktī. Spēles tika aizvadītas četrās kārtās, pakāpeniski noskaidrojot spēcīgākās un izslēdzot ne tik veiksmīgās, līdz bija palikušas vien trīs spēcīgākās - 10.a klases “Jautrie kalniņi” un divas 11.d klases komandas :“Zemes stunda” un “Bez nosaukuma”. Šīs komandas apļa turnīrā noskaidroja vietu sadalījumu savā starpā. Interesanti, ka gandrīz visās apļa turnīra spēlēs bija nepieciešami 3 seti, lai noskaidrotu uzvarētāju. Pēc šīm sīvajām cīņām iezīmējās šāds vietu sadalījums: 3. vieta 11.d klases “Bez nosaukuma”, 2. vieta 10.a klases “Jautrie kalniņi”, bet 1. vietu izcīnīja 11.d “Zemes stunda”, kas savā pirmajā spēlē bija spējuši uzveikt skolotāju-Indras Jurikas, Ievas Lankas un Aivja Tālberga - pārstāvēto “Super komandu”. Paldies viesiem, kas piedalījās pirmajā Direktora kausā badmintonā!
- vieta - 11.d “Zemes stunda”
- vieta - 10.a “Jautrie kalniņi”
- vieta - 11.d “Bez nosaukuma”

Lapas karte
Karte