Debašu kluba dalībnieki piedalās ZIIC un biedrības “Debašu centrs “rīkotajā diskusijā

Datums: 2021.gada 29.janvāris Autors: Dace Groduma-Vīriņa

Šī gada 27.janvārī Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra  Dabas mājas sadarbībā ar biedrību “Debašu centrs” rīkoja jauniešu diskusiju par karjeras izvēli vides jomās un tās perspektīvām. Diskusijā piedalījās arī Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas skolēni.

 

Ar jauniešiem, gatavojoties diskusijai, strādāja - Gunta Šneidere (SIA “Liepājas ūdens” notekūdeņu attīrīšanas ierīcēs ķīmiķe-tehnoloģe), Laima Lapiņa (SIA “Liepājas RAS” vides pārvaldes speciāliste), Andra Beķere (Lauku atbalsta dienesta ģeogrāfiskās sistēmas informācijas speciāliste) un Ilze Elbere (Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra pētniece un studentu padomes vadītāja).

 

Diskusijas uzsvars tika vērsts uz karjeras izvēli vides jomās, rosinot jauniešus domāt par to, vai izvēloties karjeru šajās jomās, tai ir perspektīva.