Citāda bioloģijas stunda ZIIC Dabas mājā

Datums: 2022.gada 17.februāris Autors: Lilita Lepse

"Kas notiek ar kūku, ko mēs apēdam?"- uz šo jautājumu trešdien, 16.februārī, atbildi centās rast 11.b klases skolēni, kas piedalījās praktiskajā nodarbībā ZIIC Dabas mājā Zirgu salā. Skolēniem tika dota iespēja pilnveidot savas zināšanas par gremošanas sistēmas uzbūvi, veicot ne tikai izzinošus uzdevumus, bet arī preparējot orgānus un to audus, apskatot pastāvīgos preparātus mikroskopā. Tas tik tiešām bija interesanti, aizraujoši un arī... izaicinoši! Paldies Dabas mājas speciālistiem!