Biologu un ķīmiķu mācību ekskursija

Datums: 2023.gada 9.novembris Autors: Agita Bargā

7.novembrī Liepājas Valsts ģimnāzijas skolēni devās mācību braucienā uz Rīgu. Mācību braucienā piedalījās skolēni, kam ir padziļināti interese par bioloģiju un ķīmiju. Skolēni apmeklēja RSU un LU, lai iepazītu studiju iespējas šajās augstskolās. RSU skolēni arī bija iespēja praktiski iejusties mediķu lomā.

 

Jauniešiem bija arī iespēja apmeklēt  Valsts tiesu ekspertīžu biroju un iepazīties ar tiesu eksperta darbu un to kā tiek veiktas bioloģiskās un ķīmiskās ekspertīzes.

 

Ar zāļu ražošanas specifiku jaunieši iepazinās AS Grindeks ražotnē.

 

Kā atzīst paši jaunieši brauciens deva iespēju salīdzināt un specifiskāk uzzināt par RSU un LU medicīnas nozares iespējām, lai izvērtētu, kurā augstskolā gribētu labāk studēt, kā arī izprast ķīmijas praktiskos pielietojumus ikdienas darbā. Guvām priekšstatu par profesijām , kurās nepieciešamas zināšanas bioloģijā un ķīmijā.

Man ļoti patika! Ar nepacietību gaidīšu nākamo tādu ekskursiju!