Akcija "Augi ir draugi"
Datums: 2024.gada 7.novembris Autors: Aiga Jaunskalže
1. novembrī 9.c un 9.d klases skolēni iesāka akciju "Augi ir draugi", kura turpināsies līdz mācību gada beigām. Bioloģijas mācību stundu laikā apgūstot tēmu par augu veģetatīvo vairošanos, skolēni iestādīja vairākus augus - kartupeļa bumbuli, narcises sīpolu, meža zemeņu jaunos augus. Lai katrs iestādītais augs atrastu savu cilvēku, kurš neaizmirsīs to apliet un rūpēsies par auga labbūtību, skolēni 1. novembra akcijā tos uzdāvināja kādam skolotājam. Dāvinājums bija ar nolūku - skolotāja Flaksa-Dzeguze hlorofītu saņēma, jo ir vislabākā skolotāja, skolotājs Bite kartupeli saņēma, lai viņam būtu spēks veseļoties.
Augu dāvināšanas izaicinājumu saņemā 12. b klases skolēni. Katram augam ir iespēja atrast savu darugu!

Lapas karte
Karte