Liepājas pilsētas (2014./2015.mācību gadā)

Datums: 2015.gada 1.oktobris

Olimpiādes nosaukums Vieta Skolēna vārds, uzvārds Klase
Angļu valodas olimpiāde  1. vieta Dāvis Kristaps Aigars 8.C
Angļu valodas olimpiāde  2. vieta Elizabete Rumaka 8.B
Angļu valodas olimpiāde  2. vieta Roberts Lanka  8.B
Angļu valodas olimpiāde  2. vieta Izabella Ozola 8.A
Angļu valodas olimpiāde  2. vieta Aivita Šmiukše 8.B
Angļu valodas olimpiāde  3. vieta Artis Lazdenieks 8.C
Angļu valodas olimpiāde  3.vieta Rihards Miķelsons 12.C
Angļu valodas olimpiāde  Atzinība Renāte Rozentāle  11.C
Angļu valodas olimpiāde  Atzinība Edijs Ozols 12.C
Angļu valodas olimpiāde  Atzinība Arnolds Tomelis 12.C
Ģeogrāfijas olimpiāde 2. vieta Lūkass Teofils Valcis 7.B
Ģeogrāfijas olimpiāde Atzinība Gustavs Grasis 7.B
Ģeogrāfijas olimpiāde 1. vieta Hardijs Drullis 11.C
Ģeogrāfijas olimpiāde 2. vieta Arta Gribēna 10.B
Ģeogrāfijas olimpiāde 3. vieta Marģers Liepiņš 10.C
Ģeogrāfijas olimpiāde Atzinība Ineta Šķēle 10.A
Krievu valodas olimpiāde 1. pakāpes diploms Laine Freimane 9.A
Krievu valodas olimpiāde 1. pakāpes diploms Arturs Atvars 8.B
Krievu valodas olimpiāde 1. pakāpes diploms Ričards Mežis 8.A
Krievu valodas olimpiāde 2. pakāpes diploms Endija Daņiļuka 8.B
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 2. vieta Marta Bažejeva 7.B
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 3. vieta Roberts Lanka  8.B
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 3. vieta Aiva Tālberga  8.A
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Atzinība Lūkass Teofils Valcis 7.B
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Atzinība Elza Indra Enkūzena  8.C
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 1. vieta Krista Melisa Altāne 11.C
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 1. vieta Renārs Ronis 12.A
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Atzinība Renārs Spinga 9.A
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Atzinība Ginta Gulbe 12.A
Mājturības un tehnoloģiju olimpiāde 1. vieta Marta Maisiņa 7.C
Mājturības un tehnoloģiju olimpiāde 2. vieta Vika Viktorija Kreitāle 8.A
Mājturības un tehnoloģiju olimpiāde 2.vieta Lūkass Teofils Valcis 7.B
Vācu valodas olimpiāde 1. pakāpes diploms Daniels Kūlainis 8.C
Fizikas olimpiāde 3. vieta Valts Urbanovičs 9.a
Fizikas olimpiāde 2. vieta Gatis Links 10.c
Fizikas olimpiāde 2. vieta Kārlis Džeriņš 10.b
Fizikas olimpiāde 2. vieta Arta Gribēna  10.b
Fizikas olimpiāde Atzinība Marģers Liepiņš 10.c
Fizikas olimpiāde Atzinība Rūdolfs Barons 10.c
Matemātikas olimpiāde 2.vieta Lūkass Teofils Valcis 7.b
Matemātikas olimpiāde 2.vieta Roberts Jaunskalže 9.a
Matemātikas olimpiāde 2.vieta Rūdolfs Barons 10.c
Matemātikas olimpiāde Atzinība Vika Viktorija Kreitāle 8.a
Matemātikas olimpiāde Atzinība Elza Indra Enkuzēna 8.c
Bioloģijas olimpiāde 2.vieta Rihards Miķelsons 12.c
Bioloģijas olimpiāde 3.vieta Anete Baltiņa 11.c
Bioloģijas olimpiāde Atzinība Anete Esmeralda Damberga 11.c
Ķīmijas olimpiāde 3.vieta Gatis Links 10.c
Vēstures olimpiāde 2. vieta Maija Ziemele 9.C
Vēstures olimpiāde 3. vieta Toms Rijkuris 12.A
Vēstures olimpiāde Atzinība Betija Alise Riekstiņa 12.B
Vēstures olimpiāde Atzinība Rihards Miķelsons 12.C
Vizuālās mākslas olimpiāde 2. vieta Tabita Balode 7.C
Vizuālās mākslas olimpiāde 3. vieta Kristīne Duduka 7.B
Vizuālās mākslas olimpiāde Atzinība Asnate Ildze Egle 8.B
Vizuālās mākslas olimpiāde Atzinība Agate Sproģe 7.A
Vizuālās mākslas olimpiāde Atzinība Ādolfija Ieva Litavniece 9.B
Vizuālās mākslas olimpiāde 2. vieta Rebeka Knēve 12.C