Liepājas pilsētas konkursos (2014./2015.mācību gads)
Datums: 2016.gada 22.jūnijs
Skolēna vārds, uzvārds |
Klase |
Priekšmets vai pasākums |
Vieta |
Marta Krista Jirgensone |
7.C |
44.starptautiskās bērnu mākslas izstāde - konkurss "Lidice 2016" |
1.kārtas laureāte |
Elīna Surkova |
8.B |
44.starptautiskās bērnu mākslas izstāde - konkurss "Lidice 2016" |
1.kārtas laureāte |
Ģirts Francis Ziemelis |
8.C |
44.starptautiskās bērnu mākslas izstāde - konkurss "Lidice 2016" |
1.kārtas laureāts |
Kristens Kupčs |
8.A |
Ātrnaglošanas čempionāts "Sit trāpīgi!" |
3.vieta |
Elizabete Eglinska |
7.B |
Izteiksmīgas lasīšanas konkurss 7.klasēm (angļu val.) |
1.vieta |
Toms Heinrihs Ēlerts |
7.A |
Izteiksmīgas lasīšanas konkurss 7.klasēm (angļu val.) |
1.vieta |
Nikola Anna Pelnēna |
7.A |
Izteiksmīgas lasīšanas konkurss 7.klasēm (angļu val.) |
3.vieta |
Kristaps Lapa |
7.A |
Izteiksmīgas lasīšanas konkurss 7.klasēm (krievu val.) |
2.vieta |
Anete Zulmane Marta Maisiņa Vika Viktorija Kreitāle Arturs Atvars |
8.C 8.C 9.A 9.B |
Konkurss dabaszinībās '' Liepājas ielas no dabaszinību skata punkta'' |
1.vieta |
Dinija Šličute Natālija Budžāne Lūkass Teofils Valcis Marta Bažejeva Vika Viktorija Kreitāle Arturs Atvars |
7.B 7.B 8.B 8.B 9.A 9.B |
Konkurss ''Roberts'' tehnoloģiju mēneša ietvaros |
1.vieta |
Aiva Tālberga Marta Tirkovska Rebeka Sudmale Anete Sarma Silva Bišofa Anna Valdmane |
9.A 9.A 9.A 9.B 9.D 9.C |
Pilsētas skolu sacensības VFS |
1.vieta |
Artis Reinfelds Everts Žvagiņš Adrians Kālis Markuss Laugalis Rojs Puks Aleksis Lapiņš |
9.A 9.A 9.C 9.C 9.C 9.D |
Pilsētas skolu sacensības VFS |
1.vieta |
Rebeka Ozolniece |
9.A |
Pilsētas skolu sacensības "Rudens kross" |
1.vieta |
Rojs Puks |
9.C |
Pilsētas skolu sacensības "Rudens kross" |
1.vieta |
Patrīcija Špaka |
7.B |
Pilsētas skolu sacensības "Rudens kross" |
3.vieta |
Katrīna Lasmane |
8.B |
Pilsētas skolu sacensības "Rudens kross" |
3.vieta |
Arvis Aniņš Dans Hūns Rihards Konovalovs Emīls Auziņš Ernests Puks Olafs Brikmanis Rainers Altāns Roberts Meļķis |
9.A 7.A 7.A 7.B 7.B 7.B 7.B 7.B |
Pilsētas skolu sacensības florbolā |
2.vieta |
Dans Hūns Dāvis Dāvids Eleris Kristofers Petkus Rihards Konovalovs Emīls Auziņš Roberts Meļķis |
7.A 7.A 7.A 7.A 7.B 7.B |
Pilsētas skolu sacensības vieglatlētikas 4-cīņa |
2.vieta |
Endija Daņiļuka |
9.B |
Publiskās runas konkurss krievu valodā 8. - 9.klasēm |
2.vieta |
Jeļena Leipciga |
9.C |
Publiskās runas konkurss krievu valodā 8. - 9.klasēm |
Atzinība |
Niklāvs Zahars |
7.B |
Vizuālās mākslas konkurss "Atver durvis uz Liepājas profesiju pasauli" |
2.vieta |
Jēkabs Lociks |
9.B |
Vizuālās mākslas konkurss "Atver durvis uz Liepājas profesiju pasauli" |
3.vieta |
Niklāvs Zahars |
7.B |
Zīmēšanas konkurss "Dzīve Liepājas liepās" 6.- 8.klašu grupā |
1.vieta |
Marģers Liepiņš Sindija Dēklava Diāna Kraule |
11.C 10.A 10.A |
Debašu turnīrs "Mājas darbi ir lietderīgi" |
2.vieta |
Renārs Spinga Sindija Dēklava Diāna Kraule |
10.C 10.A 10.A |
Debašu turnīrs "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā" (latviešu valodā) |
1.vieta |
Anete Baltiņa Gundars Veits Marģers Liepiņš |
12.C 11.B 11.C |
Debašu turnīrs "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā" (latviešu valodā) |
2.vieta |
Nikola Anna Pelnēna Einārs Pomerancis Maija Ziemele |
7.A 10.C 10.C |
Debašu turnīrs "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā" (angļu valodā) |
2.vieta |
Annija Evelīna Berga Dāvis Naumčiks Edvīns Vilde Elvis Bekmanis Kitija Dzeguze Toms Treihlers |
12.a 12.b 10.b 10.b 12.a 12.b |
Konkurss - "Puiku spēles" |
1.vieta |
Arta Gribēna Dāvis Petrovics Elīna Jaunzeme Elīna Zīverte Filips Oskars Zvagulis Gundars Veits Katrīne Neimane Kārlis Džeriņš Rihards Leimants Roberts Kalnītis |
11.B 11.B 11.B 11.B 11.B 11.B 11.B 11.B 11.B 11.B |
Konkurss - viedokļu darbnīca "Liepāja - Tava nākotne'' (skolas komanda) |
2.vieta |
Elvis Bekmanis Gatis Links Gunta Lankovska Hardijs Drullis Marģers Liepiņš Valts Liepiņš |
10.B 11.C 10.B 12.C 11.C 12.C |
Konkurss dabaszinībās tehnoloģiju mēneša ietvaros |
1.vieta |
Anete Kāle Anna Elīza Šēna Dāvis Petrovics |
11.A 11.A 11.B |
Mājturības MA Radošuma nedēļas konkurss |
1.vieta |
Annija Evelīna Berga |
12.A |
Pilsētas skolu sacensības "Rudens kross" |
1.vieta |
Edvīns Vilde |
10.C |
Pilsētas skolu sacensības "Rudens kross" |
1.vieta |
Līvija Grantiņa |
11.A |
Pilsētas skolu sacensības "Rudens kross" |
1.vieta |
Dāvis Dāniels Naumčiks |
12.B |
Pilsētas skolu sacensības "Rudens kross" |
2.vieta |
Sanita Sūniņa |
12.A |
Pilsētas skolu sacensības "Rudens kross" |
2.vieta |
Una Stumbre |
10.B |
Pilsētas skolu sacensības "Rudens kross" |
2.vieta |
Diāna Kraule |
10.A |
Pilsētas skolu sacensības "Rudens kross" |
3.vieta |
Anete Roga Annija Skārleta Ķergalve Betija Roze Karīna Narubina Kitija Dzeguze Laura Proknere Maija Gertsone Marta Kārkliņa |
12.A 10.B 11.C 12.A 12.A 11.C 11.A 11.A |
Pilsētas skolu sacensības basketbolā |
1.vieta |
Andris Fomins Edgars Fomins Filips Oskars Zvagulis Gustavs Lapiņš Jānis Bučis Markuss Gūža Mārtiņš Zanders Pēteris Petrēvics Renārs Spinga |
11.B 11.B 11.B 12.A 10.C 11.B 10.C 11.B 10.C |
Pilsētas skolu sacensības basketbolā |
3.vieta |
Endijs Gūtmanis Ivo Popovs Kārlis Džeriņš Kristaps Līdums Kristers Osis Mārtiņš Vilsons Rihards Leimants Roberts Bitenieks Tomass Ziņģis |
11.B 11.B 11.B 10.C 10.C 10.C 11.B 11.B 11.B |
Pilsētas skolu sacensības florbolā |
2.vieta |
Adrians Pladers Dāvis Dāniels Naumčiks Edvīns Vilde Eldars Trapučka Ernests Zemelis Jānis Bučis Mārtiņš Vilsons Norans Ķepals Toms Treihlers |
10.C 12.B 10.B 12.A 12.B 10.C 10.C 10.B 12.B |
Pilsētas skolu sacensības frīsbijā |
1.vieta |
Agate Pelnēna Betija Roze Kate Štokmane Kitija Dzeguze Laura Proknere Marija Dūduma Paula Naļivaiko Una Zboroveca |
11.C 11.C 11.A 12.A 11.C 11.C 10.B 11.A |
Pilsētas skolu sacensības frīsbijā |
3.vieta |
Alise Grīne Amanda Supe Annija Evelīna Berga Baiba Matule Gunta Lankovska Laura Gelderiņa Laura Sliede Paula Naļivaiko Simona Anuže Unda Lībere |
10.A 12.B 12.A 12.A 10.B 12.c 10.B 10.B 10.A 11.C |
Pilsētas skolu sacensības volejbolā |
1.vieta |
Patrīcija Deimantoviča |
11.C |
Publiskās runas konkursā angļu valodā 10. - 12.klasēm |
2.vieta |
Einārs Pomerancis |
10.C |
Publiskās runas konkursā angļu valodā 10. - 12.klasēm |
Atzinība |
Paula Ozoliņa |
12.A |
Publiskās runas konkurss krievu valodā 10.- 12.klasēm |
1.vieta |
Amanda Kleina |
10.B |
Publiskās runas konkurss krievu valodā 10.- 12.klasēm |
2.vieta |
Anete Esmeralda Damberga |
12.C |
Publiskās runas konkurss krievu valodā 10.- 12.klasēm |
3.vieta |
Olīvija Tija Ķeruže |
10.B |
Publiskās runas konkurss krievu valodā 10.- 12.klasēm |
Atzinība |
Valts Liepiņš |
12.C |
Tulkošanas konkurss 10. - 12.kl. (angļu-latviešu valodā) |
1.vieta |
Maija Ziemele |
10.B |
Tulkošanas konkurss 10. - 12.kl. (angļu-latviešu valodā) |
3.vieta |
Dāvis Petrovics |
11.B |
Tulkošanas konkurss 10. - 12.kl. (angļu-latviešu valodā) |
Atzinība |
Roberts Bīskaps |
12.C |
Tulkošanas konkurss 10. - 12.kl. (angļu-latviešu valodā) |
Atzinība |
Angelīna Mumgaude |
11.A |
Tulkošanas konkurss 10. - 12.kl. (franču-krievu valodā) |
3.vieta |
Ineta Šķēle |
11.A |
Tulkošanas konkurss 10. - 12.kl. (franču-krievu valodā) |
3.vieta |
Anna Elīza Šēna |
11.A |
Tulkošanas konkurss 10. - 12.kl. (franču-krievu valodā) |
Atzinība |
Ādolfija Ieva Litavniece |
10.A |
Tulkošanas konkurss 10. - 12.kl. (krievu- latviešu valodā) |
3.vieta |