7.-9.klases sasniegumi (2013./2014.m.g.)
Datums: 2014.gada 18.jūnijs
1 |
Aivai Tālbergai |
7.a |
par 2.vietu skolas un atzinību pilsētas ģeogrāfijas un atzinību pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādēs, labu darbu skolēnu līdzpārvaldē „Kodols”, 3.vietu pilsētas sacensībās četrcīņā meitenēm un titulu „Labākā mācībās 7.a klasē” |
2 |
Izabellai Ozolai |
7.a |
par 1.vietu skolas un 3.vietu pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
3 |
Nadīnai Lukošjus |
7.a |
par 3.vietu skolas vizuālās mākslas olimpiādē |
4 |
Megijai Laurai Tilibai |
7.a |
par 1.vietu pilsētas mājturības olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
5 |
Elizabetei Andersonei |
7.a |
par atzinību pilsētas mājturības olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
6 |
Albertam Mihņenokam |
7.a |
par 3.vietu pilsētas konkursā "Dabaszinātnes un IT - tas ir interesanti", atzinību pilsētas datorzinātņu olimpiādē 2014 konkursā „Algoritmiņš” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
7 |
Vikai Viktorijai Kreitālei |
7.a |
par 3.vietu skolas matemātikas olimpiādē, labu darbu skolēnu līdzpārvaldē „Kodols” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
8 |
Ričardam Mežim |
7.a |
par atzinību pilsētas datorzinātņu olimpiādē 2014 konkursā „Algoritmiņš” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
9 |
Kristīnei Būmeisterei |
7.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
10 |
Martai Jurjānei |
7.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
11 |
Kristiānai Oliņai |
7.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
12 |
Rebekai Sudmalei |
7.a |
par 3.vietu pilsētas sacensībās četrcīņā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
13 |
Martai Tirkovskai |
7.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
14 |
Evitai Martinijai |
7.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
15 |
Evertam Žvagiņam |
7.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
16 |
Rebekai Ozolniecei |
7.a |
par 3.vietu pilsētas sacensībās četrcīņā |
17 |
Laimai Grasmanei |
7.a |
par aktīvu darbu skolēnu līdzpārvaldē „Kodols” |
18 |
Elizabetei Rumakai |
7.b |
par sasniegumiem 42.starptautiskā bērnu mākslas izstādē – konkursā un 2.vietu skolas vizuālās mākslas olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
19 |
Arturam Atvaram |
7.b |
par sasniegumiem 42.starptautiskā bērnu mākslas izstādē – konkursā , 2.vietu skolas matemātikas olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
20 |
Alisei Dženiferai Gudēnai |
7.b |
par 2.vietu skolas, atzinību pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē, 3.vietu skolas skatuves runas konkursā , 3.vietu pilsētas sacensībās četrcīņā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
21 |
Rebekai Elīzai Zariņai |
7.b |
par 1.vietu skolas, atzinību pilsētas ģeogrāfijas, 2.vietu skolas, 3.vietu pilsētas vizuālās mākslas olimpiādēs un titulu „Labākā mācībās 7.b klasē” |
22 |
Zanei Biteniecei |
7.b |
par 2.vietu skolas latviešu valodas un literatūras un 3.vietu skolas ģeogrāfijas olimpiādē u labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
23 |
Torijai Račei |
7.b |
par 2.vietu skolas, atzinību pilsētas latviešu valodas un literatūras, 3.vietu skolas ģeogrāfijas olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
24 |
Robertam Lankam |
7.b |
par 3.vietu skolas vizuālās mākslas olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
25 |
Asnatei Ildzei Eglei |
7.b |
par 3.vietu pilsētas sacensībās četrcīņā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
26 |
Jēkabam Locikam |
7.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
27 |
Endijai Daņiļukai |
7.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
28 |
Kristiānai Eversonei-Dreimanei |
7.c |
par sasniegumiem pilsētas vizuālās mākslas konkursā „Trejdeviņas saules lec” |
29 |
Dāvim Kristapam Aigaram |
7.c |
par 2.vietu skolas, 3.vietu pilsētas izteiksmīgās runas konkursā angļu valodā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
30 |
Diānai Matisonei |
7.c |
par 3.vietu pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē un titulu „Labākā mācībās 7.c klasē” |
31 |
Montai Leščei |
7.c |
par labu darbu skolēnu līdzpārvaldē „Kodols” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
32 |
Tomasam Antonovičam |
7.c |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
33 |
Rojam Pukam |
7.c |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās krosā, 1.vietu pilsētas četrcīņas sacensībās un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
34 |
Edītei Tučinai |
7.c |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
35 |
Annai Valdmanei |
7.c |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās krosā, 3.vietu pilsētas četrcīņas sacensībās un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
36 |
Anetei Zelčai |
7.c |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
37 |
Ričardam Ekuzim |
7.c |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās četrcīņā |
38 |
Aleksandram Kālim |
7.c |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās četrcīņā |
39 |
Adrianam Kālim |
7.c |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās četrcīņā |
40 |
Markusam Laugalim |
7.c |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās četrcīņā |
41 |
Dāvidam Lubiņam |
7.d |
par 3.vietu pilsētas konkursā "Dabaszinātnes un IT - tas ir interesanti" un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
42 |
Silvai Bišofai |
7.d |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
43 |
Kristiānai Bredovskai |
7.d |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
44 |
Agnijai Līvai Ziņģei |
7.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
45 |
Leldei Norenbergai |
7.d |
par titulu „Labākā mācībās 7.d klasē” |
46 |
Aleksim Lapiņam |
7.d |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās četrcīņā |
47 |
Mārtiņam Vilsonam |
8.a |
par 3.vietu skolas skatuves runas konkursā „Es Latvijai” un 1.vietu pilsētas sacensībās florbolā |
48 |
Renāram Spingam |
8.a |
par 3.vietu skolas skatuves runas konkursā „Es Latvijai”, par 3.vietu skolas prezentāciju konkursā 2.svešvalodā „Mana Liepāja”, 1.vietu skolas vizuālās mākslas olimpiādē, aktīvu darbu skolēnu līdzpārvaldē „Kodols” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
49 |
Lainei Freimanei |
8.a |
par 1.vietu skolas un 3.vietu pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē, 2.vietu skolas prezentāciju konkursā 2.svešvalodā „Mana Latvija” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
50 |
Valtam Urbanovičam |
8.a |
par 1.vietu skolas, 3.vietu pilsētas angļu valodas olimpiādē, 3.vietu Liepājas Universitātes pavasara matemātikas olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
51 |
Paulam Ērikam Ozoliņam |
8.a |
par 3.vietu skolas angļu valodas olimpiādē, 3.vietu pilsētas pētniecisko darbu lasījumos un titulu „Labākais mācībās 8.a klasē” |
52 |
Monikai Varakušinai |
8.a |
par 1.vietu skolas prezentāciju konkursā 2.svešvalodā „Mana Liepāja”, atzinību pilsētas pētniecisko darbu lasījumos, aktīvu darbu skolēnu līdzpārvaldē „Kodols” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
53 |
Felicitai Skvorcovai |
8.a |
par 3.vietu skolas prezentāciju konkursā 2.svešvalodā „Mana Liepāja” |
54 |
Robertam Jaunskalžem |
8.a |
par 1.vietu skolas matemātikas olimpiādē |
55 |
Kristai Kīnai |
8.a |
par aktīvu darbu skolēnu līdzpārvaldē „Kodols” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
56 |
Enijai Kristiānai Grabovskai |
8.a |
par aktīvu darbu skolēnu līdzpārvaldē „Kodols” |
57 |
Eduardam Bergsonam |
8.a |
par 3.vietu pilsētas pētniecisko darbu lasījumos un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
58 |
Ralfam Freibergam |
8.a |
par 1.vietu pilsētas florbola sacensībās |
59 |
Annijai Purmalei |
8.b |
par 3.vietu skolas prezentāciju konkursā 2.svešvalodā „Mana Liepāja” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
60 |
Annijai Skārletai Ķergalvei |
8.b |
par 3.vietu skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē, par 3.vietu skolas prezentāciju konkursā 2.svešvalodā „Mana Liepāja” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
61 |
Agatei Štībelei |
8.b |
par sasniegumiem pilsētas vizuālās mākslas konkursā „Trejdeviņas saules lec” |
62 |
Alisei Grīnei |
8.b |
par 1.vietu skolas prezentāciju konkursā 2.svešvalodā „Mana Liepāja” |
63 |
Ingai Birzgalei |
8.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
64 |
Ilzei Birzgalei |
8.b |
par 3.vietu skolas un 1.vietu pilsētas, atzinību Kurzemes reģiona vizuālās mākslas olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
65 |
Ilvai Birzgalei |
8.b |
par 3.vietu skolas vizuālās mākslas olimpiādē |
66 |
Elvim Bekmanim |
8.b |
par 2.vietu skolas matemātikas olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
67 |
Mārtiņam Piķelim |
8.b |
par 2.vietu Valsts ģimnāziju zibensturnīrā futbolā |
68 |
Kristeram Osim |
8.b |
par 1.vietu pilsētas florbola sacensībās |
69 |
Samantai Lieģei |
8.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
70 |
Paulai Elizabetei Aigarei |
8.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
71 |
Laurai Tintei |
8.b |
par titulu „Labākā mācībās 8.b klasē” |
72 |
Valteram Brokam |
8.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
73 |
Rūdolfam Dreimanim |
7.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
74 |
Elizabetei Balodei |
8.b |
par aktīvu darbu skolēnu līdzpārvaldē „Kodols” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
75 |
Maijai Ziemelei |
8.c |
par 2.vietu skolas, atzinību pilsētas latviešu val.un lit., 2.vietu pilsētas angļu valodas olimpiādēs, 1.vietu skolas un pilsētas izteiksmīgās runas konkursā angļu valodā, 1.vietu skolas skatuves runas konkursos, 2.vietu skolas, 1.vietu pilsētas, 1.vietu valsts publiskās runas konkursā, atzinību pilsētas pētniecisko darbu lasījumos, 3.vietu valsts nacionālajā debašu turnīrā angļu valodā, aktīvu darbu skolēnu līdzpārvaldē „Kodols”, teicamām sekmēm un titulu „Labākā mācībās 8.c klasē” |
76 |
Amandai Kleinai |
8.c |
par 1.vietu skolas prezentāciju konkursā 2.svešvalodā „Mana Liepāja” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
77 |
Eināram Pomerancim |
8.c |
par 1. un 2.vietu skolas, 2.vietu pilsētas skatuves runas konkursā, 3.vietu skolas, 2.vietu pilsētas izteiksmīgās runas konkursā angļu valodā, 3.vietu skolas, 2.vietu pilsētas angļu valodas olimpiādē, 3.vietu skolas publiskās runas konkursā, 3.vietu valsts Nacionālajā debašu turnīrā angļu valodā, 3.vietu pilsētas konkursā „dabaszinātnes un IT – tas ir interesanti”, aktīvu darbu skolēnu līdzpārvaldē „Kodols” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
78 |
Elizabetei Babajanai |
8.c |
par 3.vietu skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
79 |
Emīlam Jānim Pētersonam |
8.c |
par 1.vietu skolas un 2.vietu pilsētas angļu valodas olimpiādē un par atzinību pilsētas pētniecisko darbu lasījumos |
80 |
Eduardam Andersonam |
8.c |
par 2.vietu skolas un 3.vietu pilsētas angļu valodas olimpiādē |
81 |
Kristapam Līdumam |
8.c |
par 2.vietu pilsētas pētniecisko darbu lasījumos un 1.vietu pilsētas sacensībās florbolā |
82 |
Kristam Poriņam |
8.c |
par atzinību pilsētas pētniecisko darbu lasījumos |
83 |
Robertam Paulam Miķelsonam |
8.c |
par atzinību pilsētas pētniecisko darbu lasījumos |
84 |
Viktorijai Osipenko |
8.c |
par 1.vietu pilsētas pētniecisko darbu lasījumos un 3.vietu pilsētas konkursā „Dabaszinātnes un It – tas ir interesanti” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
85 |
Diānai Kraulei |
8.c |
par atzinību pilsētas pētniecisko darbu lasījumos un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
86 |
Aleksai Kaļķei |
8.c |
par atzinību pilsētas pētniecisko darbu lasījumos un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
87 |
Evijai Bunkai |
8.c |
par 2.vietu pilsētas mājturības olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
88 |
Ērikai Dubrovenko |
8.c |
par 2.vietu skolas matemātikas olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014..g. |
89 |
Žanetai Ozolniecei |
8.c |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
90 |
Anetei Reimanei |
9.a |
par 3.vietu skolas skatuves runas konkursā „Es Latvijai” |
91 |
Laurai Lasmanei |
9.a |
par 2.vietu skolas, 3.vietu pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē un par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
92 |
Robertam Biteniekam |
9.a |
par atzinību pilsētas fizikas olimpiādē, 1.vietu pilsētas sacensībās florbolā un titulu „Labākais mācībās 9.a klasē” |
93 |
Robertam Kalnītim |
9.a |
par 1.vietu skolas matemātikas olimpiādē |
94 |
Laurai Grotai |
9.a |
par 1.vietu pilsētas sacensībās aerobikā |
95 |
Agnesei Ribakovai |
9.a |
par 1.vietu pilsētas sacensībās aerobikā |
96 |
Endijam Gūtmanim |
9.a |
par 1.vietu pilsētas florbola sacensībās un 2.vietu Valsts ģimnāziju zibensturnīrā futbolā |
97 |
Rihardam Leimantam |
9.a |
par 1.vietu pilsētas florbola sacensībās |
98 |
Maijai Gertsonei |
9.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
99 |
Inetai Šķēlei |
9.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
100 |
Elīnai Zīvertei |
9.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
101 |
Laurai Adamovičai |
9.b |
par 1.vietu skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē un titulu „Labākā mācībās 9.b klasē” |
102 |
Kristīnei Gromovai |
9.b |
par 3.vietu skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē |
103 |
Filipam Oskaram Zvagulim |
9.b |
par 3.vietu skolas vizuālās mākslas olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
104 |
Diānai Bolšonkovai |
9.b |
par 1.vietu pilsētas sacensībās aerobikā un par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
105 |
Ivo Popovam |
9.b |
par 1.vietu pilsētas florbola sacensībās |
106 |
Kārlim Pupilam |
9.b |
par 1.vietu pilsētas florbola sacensībās un 1.vietu pilsētas skolu sacensībās krosā |
107 |
Marģeram Liepiņam |
9.c |
par 1.vietu pilsētas un 3.vietu valsts latviešu val. un lit., 2.vietu pilsētas fizikas, 3.vietu pilsētas Latvijas un pasaules vēstures, 2.vietu skolas ķīmijas, atzinību novada bioloģijas olimpiādēs, 2.vietu skolas skatuves runas konkursā „Es Latvijai”, 3.vietu pilsētas konkursā „Dabaszinātnes un IT – tas ir interesanti”, teicamām sekmēm un titulu „Labākais mācībās 9.c klasē” |
108 |
Annai Katrīnai Kupšei |
9.c |
par 1.vietu skolas, 2.vietu pilsētas Latvijas un pasaules vēstures olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
109 |
Rūdolfam Jorenam Baltiņam - Kļavam |
9.c |
par 2.vietu skolas Latvijas un pasaules vēstures olimpiādē |
110 |
Anetei Kļaviņai |
9.c |
par 3.vietu skolas, 2.vietu pilsētas Latvijas un pasaules vēstures olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
111 |
Patrīcijai Deimantovičai |
9.c |
par 1.vietu skolas, 2.vietu pilsētas publiskās runas konkursā, 3.vietu valsts Nacionālajā debašu turnīrā angļu valodā, teicamu skolēnu līdzpārvaldes „Kodols” vadītājas pienākumu veikšanu un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
112 |
Daigai Holmai |
9.c |
par 2.vietu skolas un 3.vietu pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
113 |
Gatim Linkam |
9.c |
par 3.vietu pilsētas konkursā "Dabaszinātnes un IT - tas ir interesanti", 2.vietu skolas un atzinību pilsētas ķīmijas, 2.vietu skolas, 3.vietu pilsētas matemātikas olimpiādēs |
114 |
Rūdolfam Baronam |
9.c |
par 1.vietu pilsētas konkursā „Pazīsti savu organismu” un 2.vietu skolas matemātikas, 1.vietu Liepājas Universitātes rudens un pavasara matemātikas olimpiādēs |
115 |
Laurai Kreicbergai |
9.c |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
116 |
Madarai Ozoliņai |
9.c |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
117 |
Viktorijai Bogdanovai |
9.c |
par aktīvu darbu skolēnu līdzpārvaldē „Kodols” |
118 |
Dānielam Dubovikam |
7.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
119 |
Patrikam Gēcim |
7.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
120 |
Rūdolfam Poriņam |
7.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |