1.
|
Aivitai Šmiukšei
|
10.A
|
- 1.vieta pilsētas mūzikas olimpiādē
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
2. |
Elizabetei Paulai Aigarei
|
10.A
|
- 3.vieta skolas tulkošanas konkursā (krievu-latviešu val.) 10. - 12.kl.
|
3. |
Elzai Indrai Enkūzenai
|
10.A
|
- 1.vieta Kurzemes JĢS Austrālāzijas ģeogrāfijas olimpiādē (10.klašu grupa)
- 1.vieta Kurzemes JĢS Baltijas jūras reģiona ģeogrāfijas olimpiādē (10.klašu grupa)
- 1.vieta skolas bioloģijas olimpiādē 9.-12.kl.
- 2.pakāpe pilsētas bioloģijas olimpiādē 9.-12.kl.
- 2.vieta Kurzemes JĢS mūsdienu ģeogrāfijas olimpiādē (10.klašu grupa)
- 2.vieta Kurzemes JĢS salu ģeogrāfijas olimpiādē (10.klašu grupa)
- 2.vieta Kurzemes JĢS skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta skolas vācu valodas olimpiādē 10. -12.kl.
- 3.vieta Kurzemes JĢS VII Atklātā ģeogrāfijas olimpiādē (10.klašu grupa)
- 3.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasēm
- Labas un teicamas sekmes un tituls “Labākā mācībās 10.a klasē” 2016./2017.m.g.
|
4. |
Jānim Štokmanim
|
10.A
|
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā "Enkurs"
|
5. |
Jēkabam Locikam
|
10.A
|
- 1.vieta skolas konkursā "Manu vecāku profesija" (vācu val.)
|
6. |
Laumai Lapiņai
|
10.A
|
- 1.vieta pilsētas un novada skolu sacensības volejbolā
|
7. |
Martai Dēvicai
|
10.A
|
- 1.vieta pilsētas un novada skolu sacensības volejbolā
|
8. |
Rebekai Elīzai Zariņai
|
10.A
|
- 2.vieta skolas konkursā "Manu vecāku profesija" (vācu val.)
- 3.vieta skolas konkursā "Manu vecāku profesija" (franču val.)
- 3.vieta skolas vācu valodas olimpiādē 10. -12.kl.
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
9. |
Ričardam Mežim
|
10.A
|
- 1.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. – 12.klasēm
- 1.vieta skolas tulkošanas konkursā (krievu-latviešu val.) 10. – 12.kl.
- 3.pakāpe pilsētas publiskās runas konkursā krievu valodā 10. – 12.klasēm
|
10. |
Torijai Račei
|
10.A
|
- 1.vieta skolas konkursā “Manu vecāku profesija” (franču val.)
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
11. |
Vitai Liepiņai
|
10.A
|
- 2.vieta skolas konkursā “Manu vecāku profesija” (franču val.)
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
12. |
Natchai Nilplub
|
10.A
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
13. |
Leldei Norenbergai
|
10.A
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
14. |
Martai Skrubei
|
10.A
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
15. |
Anetei Zelčai
|
10.A
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
16. |
Albertam Mihņenokam
|
10.B
|
- 2.vieta skolas tulkošanas konkursā (angļu-latviešu val.) 10. – 12.kl.
- 3.vieta Kurzemes JĢS mūsdienu ģeogrāfijas olimpiādē (10.klašu grupa)
- 3.vieta skolas skatuves runas konkursā
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
17. |
Arturam Atvaram
|
10.B
|
- 1.vieta skolas ķīmijas olimpiādē
- 2.vieta skolas matemātikas olimpiādē
- 2.vieta skolas tulkošanas konkursā (krievu-latviešu val.) 10. - 12.kl.
- atzinība ķīmijas pilsētas olimpiādē
- atzinība ķīmijas valsts olimpiādē
|
18. |
Beātei Kržanovičai
|
10.B
|
- 1.vieta pilsētas un novada skolu sacensības volejbolā
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
- Labas un teicamas sekmes un tituls “Labākā mācībās 10.a klasē” 2016./2017.m.g.
|
19. |
Dānielam Makoveckim
|
10.B
|
- 1.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
- 2.vieta skolas tulkošanas konkursā (krievu-latviešu val.) 10. - 12.kl.
- 3.vieta skolas bioloģijas olimpiādē 9.-12.kl.
- 3.vieta skolas publiskās runas konkursā angļu valodā "My Life. My Way. My Destiny"10.-12.kl.
- atzinība pilsētas Liepājas valodu jomas tulkošanas konkursā (latviešu-krievu)
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
20. |
Dāvidam Lubiņam
|
10.B
|
- 3.vieta skolas bioloģijas olimpiādē 9.-12.kl.
- atzinība pilsētas bioloģijas olimpiādē 9.-12.kl.
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
21. |
Elizabetei Jansonei
|
10.B
|
- 2.vieta skolas tulkošanas konkursā (angļu-latviešu val.) 10. - 12.kl.
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
22. |
Elīzai Annai Bērziņai
|
10.B
|
- 1.vieta pilsētas un novada skolu sacensības volejbolā
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
23. |
Elīzai Līgai Dižgalvei
|
10.B
|
- 1.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes JĢS Austrālāzijas ģeogrāfijas olimpiādē (10.klašu grupa)
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
24. |
Gabrielai Zemītei
|
10.B
|
- vieta komandai Kurzemes reģiona Latvijas Kultūras kanona konkursā "Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei"
- vieta komandai valsts Latvijas Kultūras kanona konkursā "Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei"
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
25. |
Jeļenai Leipcigai
|
10.B
|
- 3.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
|
26. |
Laurai Šulmei
|
10.B
|
- 1.vieta pilsētas “Lāčplēša” balvas izcīņā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas četrcīņā 2000.-1998.g.
- 1.vieta valsts LSSF atlases sacensībās pasaules skolu čempionātam “J.Humberta kauss 2017.”.
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
27. |
Megijai Briedei
|
10.B
|
- 3.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
|
28. |
Patrīcijai Frišmanei
|
10.B
|
- 2.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
|
29. |
Rebekai Ozolniecei
|
10.B
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas četrcīņā 2000.-1998.g.
- 1.vieta valsts LSSF atlases sacensībās pasaules skolu čempionātam “J.Humberta kauss 2017.”.
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās „Rudens kross”
|
30. |
Terēzei Gipslei
|
10.B
|
- 1.vieta valsts LSSF atlases sacensībās pasaules skolu čempionātam “J.Humberta kauss 2017.”.
|
31. |
Uvim Vārnam
|
10.B
|
- 1.vieta Kurzemes reģiona skolu atlases sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās basketbolā zēniem
|
32. |
Viktorijai Pukai
|
10.B
|
- 2.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasēm
- 3.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasēm
|
33. |
Paulai Benitai Dobelei
|
10.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
34. |
Vikai Viktorijai Kreitālei
|
10.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
35. |
Diānai Silniecei
|
10.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
36. |
Sandijai Sorokinai
|
10.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
37. |
Adrianam Kālim
|
10.C
|
- 1.vieta pilsētas “Lāčplēša” balvas izcīņā
- 1.vieta valsts LSSF atlases sacensībās pasaules skolu čempionātam “J.Humberta kauss 2017.”.
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas četrcīņā 2000.-1998.g.
|
38. |
Aivai Tālbergai
|
10.C
|
- vieta komandai Kurzemes reģiona Latvijas Kultūras kanona konkursā "Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei"
- vieta komandai valsts Latvijas Kultūras kanona konkursā "Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei"
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
39. |
Aleksandram Kālim
|
10.C
|
- 1.vieta valsts LSSF atlases sacensībās pasaules skolu čempionātam “J.Humberta kauss 2017.”.
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas četrcīņā 2000.-1998.g.
|
40. |
Alisei Dženiferai Gudēnai
|
10.C
|
- vieta komandai Kurzemes reģiona Latvijas Kultūras kanona konkursā "Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei"
- vieta komandai valsts Latvijas Kultūras kanona konkursā "Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei"
- 1.vieta Kurzemes reģiona skatuves runas konkursā
- 1.vieta pilsētas skatuves runas konkursā
- 2.vieta Kurzemes reģiona debašu turnīrā "Sociālie mediji veicina jauniešu izpratni par politiskajiem procesiem"
- 2.vieta valsts debašu turnīrā "Sociālie mediji veicina jauniešu izpratni par politiskajiem procesiem"
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
41. |
Annai Valdmanei
|
10.C
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas četrcīņā 2000.-1998.g.
- 1.vieta skolas fizikas olimpiādē 10.-12.kl.
- 1.vieta valsts LSSF atlases sacensībās pasaules skolu čempionātam “J.Humberta kauss 2017.”.
|
42. |
Artim Lazdeniekam
|
10.C
|
- 1.vieta Kurzemes reģiona skolu atlases sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās basketbolā zēniem
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā "Enkurs"
|
43. |
Arvīdam Dzintarniekam
|
10.C
|
- 3.vieta skolas tulkošanas konkursā (angļu-latviešu val.) 10. - 12.kl.
|
44. |
Danielam Kūlainim
|
10.C
|
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās basketbolā zēniem
- 1.vieta skolas vācu valodas olimpiādē 10. -12.kl.
- 3.pakāpe pilsētas vācu valodas olimpiādē 10. -12.kl.
|
45. |
Elīzai Barakai
|
10.C
|
- 2.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasēm
- 3.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
46. |
Katrīnei Sabīnei Kalniņai
|
10.C
|
- 2.vieta skolas fizikas olimpiādē 10.-12.kl.
|
47. |
Kristīnei Evai Nazarovai
|
10.C
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
- 3.vieta skolas tulkošanas konkursā (krievu-latviešu val.) 10. - 12.kl.
|
48. |
Martinam Sammam
|
10.C
|
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās volejbolā zēniem
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā "Enkurs"
- 2.vieta Kurzemes reģiona atlases sacensībās volejbolā "Lāses 2017"
- 2.vieta skolas skatuves runas konkursā
|
49. |
Montai Leščei
|
10.C
|
- 3.vieta skolas tulkošanas konkursā (angļu-latviešu val.) 10. - 12.kl.
- atzinība pilsētas 10. - 12.kl. tulkošanas konkursā(angļu-latviešu)
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
50. |
Raivim Jonaitim
|
10.C
|
- 1.vieta valsts LSSF atlases sacensībās pasaules skolu čempionātam “J. Humberta kauss 2017.”.
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas četrcīņā 2000.-1998.g.
|
51. |
Reinim Zaram
|
10.C
|
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās volejbolā zēniem
- 2.vieta Kurzemes reģiona atlases sacensībās volejbolā "Lāses 2017"
- 3.vieta skolas skatuves runas konkursā
- atzinība pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 10. - 12.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
52. |
Robertam Bēčam
|
10.C
|
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās volejbolā zēniem
- 2.vieta Kurzemes reģiona atlases sacensībās volejbolā "Lāses 2017"
- 3.vieta skolas matemātikas olimpiādē
|
53. |
Robertam Lankam
|
10.C
|
- 1.vieta skolas skatuves runas konkursā
- 2.vieta pilsētas skatuves runas konkursā
- 2.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 10. – 12.klasēm
- 3.vieta skolas publiskās runas konkursā angļu valodā "My Life. My Way. My Destiny"10.-12.kl.
- atzinība pilsētas angļu valodas olimpiādē 11. – 12.klasēm
- Teicamas sekmes un tituls “Labākais mācībās 10.c klasē” 2016./2017.m.g.
|
54. |
Rojam Pukam
|
10.C
|
- 1.vieta pilsētas “Lāčplēša” balvas izcīņā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās „Rudens kross”
- 1.vieta valsts LSSF atlases sacensībās pasaules skolu čempionātam “J. Humberta kauss 2017.”.
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas četrcīņā 2000.-1998.g.
- 2.vieta skolas skatuves runas konkursā
- 3.vieta pilsētas skatuves runas konkursā
|
55. |
Rūdolfam Dreimanim
|
10.C
|
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās basketbolā zēniem
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā "Enkurs"
|
56. |
Rūdolfam Turnelim
|
10.C
|
- 2.vieta Kurzemes reģiona atlases sacensībās volejbolā "Lāses 2017"
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
57. |
Patrikam Gēcim
|
10.C
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
58. |
Diānai Matisonei
|
10.C
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
59. |
Montim Magazeinam
|
10.C
|
- Teicama skolas avīzes “Kliedziens” maketētāja darba veikšana
|
60. |
Agnijai Līvai Ziņģei
|
10.D
|
- 3.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasēm
- 3.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
61. |
Aleksim Lapiņam
|
10.D
|
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā "Enkurs"
|
62. |
Dāvidam Lapiņam
|
10.D
|
- 2.vieta pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.kl.
- 3.pakāpe pilsētas bioloģijas olimpiādē 9.-12.kl.
- 3.vieta skolas ķīmijas olimpiādē
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
63. |
Eduardam Spāģim
|
10.D
|
- 1.vieta Kurzemes reģiona Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 10.klašu grupā
- 1.vieta pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.kl.
- 1.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasēm
- 2.vieta Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā
- 2.vieta Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā datorikas un robotikas sacensībās “Ziemassvētku stāsts”
- 2.vieta pilsētas 30.informātikas olimpiādē
- 2.vieta pilsētas matemātikas olimpiādē
- 2.vieta skolas bioloģijas olimpiādē 9.-12.kl.
- 2.vieta skolas ķīmijas olimpiādē
- 2.vieta skolas matemātikas olimpiādē
- 3.pakāpe pilsētas bioloģijas olimpiādē 9.-12.kl.
- 3.vieta skolas fizikas olimpiādē 10.-12.kl.
- 3.vieta valsts ķīmijas olimpiādē
- atzinība pilsētas ķīmijas olimpiādē
- atzinība valsts fizikas olimpiādē
- Teicamas sekmes un tituls “Labākais mācībās 10.d klasē” 2016./2017.m.g.
|
64. |
Linardam Katlapam
|
10.D
|
- 1.vieta Kurzemes reģiona skolu atlases sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās basketbolā zēniem
|
65. |
Matīsam Katlapam
|
10.D
|
- 1.vieta Kurzemes reģiona skolu atlases sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās basketbolā zēniem
|
66. |
Megijai Laurai Tilibai
|
10.D
|
- 3.vieta skolas skatuves runas konkursā
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
67. |
Kristiānai Bredovskai
|
10.D
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
68. |
Kristiānai Oliņai
|
10.D
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
69. |
Aleksandrai Kaupai
|
10.D
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
70. |
Rebekai Sudmalei
|
10.D
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
71. |
Martai Tirkovskai
|
10.D
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
72. |
Evertam Žvagiņam
|
10.D
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
73. |
Apolonijai Danielai Priedienai
|
10.D
|
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
74. |
Enijai Kokorevičai
|
10.D
|
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
75. |
Kristīnei Būmeisterei
|
10.D
|
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
76. |
Annijai Katrīnai Zikmanei
|
11.A
|
- 2.vieta skolas franču valodas olimpiādē 11.klasēm
|
77. |
Diānai Kraulei
|
11.A
|
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā "Enkurs"
- 3.pakāpe Kurzemes reģiona 8. izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 3.pakāpe pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 3.vieta skolas konkursā "Manu vecāku profesija" (vācu val.)
- 3.vieta skolas publiskās runas konkursā angļu valodā "My Life. My Way. My Destiny"10.-12.kl.
- 3.vieta valsts debašu turnīrā "Latvijas sabiedrība ir pilsoniski aktīva"
- 3.vieta valsts debašu turnīrā "Sociālie mediji veicina jauniešu izpratni par politiskajiem procesiem"
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
78. |
Ievai Ādolfijai Litavniecei
|
11.A
|
- 1.vieta skolas tulkošanas konkursā (krievu-latviešu val.) 10. - 12.kl.
- 3.pakāpe pilsētas Liepājas valodu jomas tulkošanas konkursā (krievu- latviešu)
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
79. |
Ilvai Birzgalei
|
11.A
|
- pakāpe pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 1.vieta Kurzemes reģiona Datorgrafikas un multimediju konkursā datorikas un robotikas sacensībās “Ziemassvētku stāsts”
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
80. |
Ingai Birzgalei
|
11.A
|
- pakāpe pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 1.vieta Kurzemes reģiona Datorgrafikas un multimediju konkursā datorikas un robotikas sacensībās “Ziemassvētku stāsts”
- Teicamas sekmes un tituls “Labākā mācībās 11.a klasē” 2016./2017.m.g.
|
81. |
Ivo Levenovičam
|
11.A
|
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās volejbolā zēniem
- 2.vieta Kurzemes reģiona atlases sacensībās volejbolā "Lāses 2017"
- 2.vieta pilsētas starpskolu sacensībās frīsbijā zēniem
|
82. |
Kristeram Bārtniekam
|
11.A
|
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās volejbolā zēniem
- 2.vieta Kurzemes reģiona atlases sacensībās volejbolā "Lāses 2017"
|
83. |
Kristīnei Emsiņai
|
11.A
|
- 2.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klasēm
- 3.vieta skolas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
84. |
Reinim Persijam Jurkovskim
|
11.A
|
- 2.vieta pilsētas starpskolu sacensībās frīsbijā zēniem
|
85. |
Simonai Anužei
|
11.A
|
- 1.vieta skolas franču valodas olimpiādē 11.klasēm
|
86. |
Sindijai Dēklavai
|
11.A
|
- 2.vieta skolas konkursā "Manu vecāku profesija" (vācu val.)
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
87. |
Valteram Brokam
|
11.A
|
- pakāpe Kurzemes reģiona 9. izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- pakāpe pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 2.vieta Kurzemes JĢS skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādē
- 3.pakāpe valsts Latvijas 41.skolēnu zinātniskā konferencē
- 3.vieta Kurzemes JĢS VII Atklātā ģeogrāfijas olimpiādē (11.klašu grupa)
|
88. |
Aleksai Kaļķei
|
11.A
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
89. |
Elizabetai Babajanai
|
11.A
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
90. |
Annijai Skārletai Ķergalvei
|
11.B
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
- 3.vieta skolas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
91. |
Edvīnam Vildem
|
11.B
|
- pakāpe Kurzemes reģiona 10. izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- pakāpe pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 1.vieta pilsētas “Lāčplēša” balvas izcīņā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās „Rudens kross”
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās volejbolā zēniem
- 1.vieta valsts LSSF atlases sacensībās pasaules skolu čempionātam “J.Humberta kauss 2017.”.
- 2.vieta Kurzemes reģiona atlases sacensībās volejbolā "Lāses 2017"
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas četrcīņā 2000.-1998.g.
- 2.vieta skolas fizikas olimpiādē 10.-12.kl.
- 3.vieta pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.kl.
- 3.vieta pilsētas skatuves runas konkursā
- 3.vieta skolas skatuves runas konkursā
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
92. |
Elvim Bekmanim
|
11.B
|
- pakāpe Kurzemes reģiona 11. izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- pakāpe pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 1.vieta Kurzemes JĢS Baltijas jūras reģiona ģeogrāfijas olimpiādē (11.klašu grupa)
- 1.vieta Kurzemes JĢS kalnu ģeogrāfijas olimpiādē (11.klašu grupa)
- 1.vieta Kurzemes JĢS mūsdienu ģeogrāfijas olimpiādē (11.klašu grupa)
- 1.vieta pilsētas “Lāčplēša” balvas izcīņā
- 2.vieta Kurzemes JĢS skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes JĢS VII Atklātā ģeogrāfijas olimpiādē (11.klašu grupa)
- 3.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
- atzinība pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 10. - 12.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
93. |
Evijai Bunkai
|
11.B
|
- 1.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
94. |
Guntai Lankovskai
|
11.B
|
- 1.vieta pilsētas un novada skolu sacensības volejbolā
- atzinība pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
95. |
Karīnai Elizabetei Deakai
|
11.B
|
- 3.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
96. |
Lainei Freimanei
|
11.B
|
- 1.vieta skolas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- 2.pakāpe pilsētas publiskās runas konkursā krievu valodā 10. - 12.klasēm
- 2.pakāpe pilsētas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- 2.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
- 3.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klasēm
- Teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
97. |
Laurai Rafalovičai
|
11.B
|
- 1.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klasēm
- 1.vieta skolas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- 3.pakāpe pilsētas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- atzinība pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.kl.
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
98. |
Laurai Sliedei
|
11.B
|
- 1.vieta pilsētas un novada skolu sacensības volejbolā
|
99. |
Laurim Norenbergam
|
11.B
|
- 2.vieta skolas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
|
100. |
Maijai Ziemelei
|
11.B
|
- pakāpe pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 1.vieta pilsētas publiskās runas konkursā angļu valodā "My Life. My Way. My Destiny"10.-12.kl.
- 1.vieta skolas publiskās runas konkursā angļu valodā "My Life. My Way. My Destiny"10.-12.kl.
- 1.vieta skolas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- 2.pakāpe Kurzemes reģiona 12. izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 2.pakāpe pilsētas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- 3.vieta valsts debašu turnīrā "Sociālie mediji veicina jauniešu izpratni par politiskajiem procesiem"
- Teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
101. |
Noranam Ķepalam
|
11.B
|
- 2.vieta pilsētas starpskolu sacensībās frīsbijā zēniem
- 3.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
- atzinība pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
102. |
Olīvijai Tijai Ķeružei
|
11.B
|
- 2.pakāpe pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 2.vieta skolas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- 3.pakāpe Kurzemes reģiona 13. izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 3.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
- atzinība pilsētas publiskās runas konkursā krievu valodā 10. - 12.klasēm
- Teicamas sekmes un tituls “Labākā mācībās 11.b klasē” 2016./2017.m.g.
|
103. |
Paulai Naļivaiko
|
11.B
|
- 1.vieta pilsētas “Lāčplēša” balvas izcīņā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas četrcīņā 2000.-1998.g.
- 1.vieta pilsētas un novada skolu sacensības volejbolā
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā "Enkurs"
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās „Rudens kross”
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
104. |
Samantai Lieģei
|
11.B
|
- 2.pakāpe Kurzemes reģiona 14. izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- atzinība pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
105. |
Sandrim Norenbergam
|
11.B
|
- 1.vieta skolas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- 3.pakāpe pilsētas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
|
106. |
Unai Stumbrei
|
11.B
|
- 1.vieta valsts LSSF atlases sacensībās pasaules skolu čempionātam “J.Humberta kauss 2017.”.
|
107. |
Valdim Pēterim Otaņķim
|
11.B
|
- pakāpe pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 1.vieta skolas fizikas olimpiādē 10.-12.kl.
- 2.pakāpe Kurzemes reģiona 15. izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 2.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
- 3.vieta Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā
- 3.vieta pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.kl.
- 3.vieta skolas matemātikas olimpiādē
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
108. |
Viktorijai Osipenko
|
11.B
|
- 1.vieta skolas bioloģijas olimpiādē 9.-12.kl.
- 1.vieta skolas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- 2.pakāpe pilsētas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- 2.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
- 3.pakāpe pilsētas bioloģijas olimpiādē 9.-12.kl.
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
109. |
Zanei Kalniņai
|
11.B
|
- 2.pakāpe pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 3.pakāpe Kurzemes reģiona 16. izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 3.vieta skolas skatuves runas konkursā
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
110. |
Paulai Janekai
|
11.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
111. |
Amandai Kleinai
|
11.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
112. |
Laurai Lapiņai
|
11.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
113. |
Gerdai Laimai Novadai
|
11.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
114. |
Žanetei Ozolniecei
|
11.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
115. |
Kārlim Rozentālam
|
11.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
116. |
Helēnai Henkūzenai
|
11.B
|
- Darbība skolēnu parlamentā
|
117. |
Laurai Priedoltai
|
11.B
|
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
118. |
Elizabetei Balodei
|
11.B
|
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
119. |
Adrianam Pladeram
|
11.C
|
- 1.vieta Kurzemes reģiona skolu atlases sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās basketbolā zēniem
- 2.vieta pilsētas starpskolu sacensībās frīsbijā zēniem
- 3.vieta skolas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
120. |
Eināram Pomerancim
|
11.C
|
- pakāpe Kurzemes reģiona 17. izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 1.vieta Klaipēdas LCC International University pirmajā starptautiskajā publiskās runas konkursā Latvijā "Fredom and Confinment"
- 2.pakāpe pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
- 2.vieta pilsētas publiskās runas konkursā angļu valodā "My Life. My Way. My Destiny"10.-12.kl.
- 2.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 10. – 12.klasēm
- 2.vieta skolas publiskās runas konkursā angļu valodā "My Life. My Way. My Destiny"10.-12.kl.
- 3.pakāpe valsts Latvijas 41.skolēnu zinātniskā konferencē
- 3.vieta valsts debašu turnīrā "Sociālie mediji veicina jauniešu izpratni par politiskajiem procesiem"
- atzinība pilsētas angļu valodas olimpiādē 11. – 12.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
121. |
Emīlijai Kristai Gravai
|
11.C
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
|
122. |
Ernestam Grundulim
|
11.C
|
- 2.vieta pilsētas starpskolu sacensībās frīsbijā zēniem
|
123. |
Jānim Bučim
|
11.C
|
- pakāpe pilsētas publiskās runas konkursā krievu valodā 10. - 12.klasēm
- 1.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā "Enkurs"
- 2.vieta pilsētas starpskolu sacensībās frīsbijā zēniem
|
124. |
Jurim Vecbaštikam
|
11.C
|
- 1.vieta valsts LSSF atlases sacensībās pasaules skolu čempionātam “J. Humberta kauss 2017.”.
|
125. |
Kristapam Līdumam
|
11.C
|
- 2.pakāpe pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
|
126. |
Kristeram Alonderim
|
11.C
|
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā "Enkurs"
|
127. |
Kristeram Osim
|
11.C
|
- 2.vieta skolas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
|
128. |
Laurai Tintei
|
11.C
|
- 1.vieta skolas skatuves runas konkursā
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
129. |
Mārtiņam Vilsonam
|
11.C
|
- 2.vieta pilsētas starpskolu sacensībās frīsbijā zēniem
|
130. |
Renāram Spingam
|
11.C
|
- 1.vieta Kurzemes reģiona skolu atlases sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās basketbolā zēniem
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā "Enkurs"
- Teicama skolēnu parlamenta prezidenta darbība
|
131. |
Robertam Jaunskalžem
|
11.C
|
- 1.vieta skolas matemātikas olimpiādē
|
132. |
Valtam Urbanovičam
|
11.C
|
- 2.pakāpe pilsētas angļu valodas olimpiādē 11. – 12.klasēm
- 2.vieta pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.kl.
- 2.vieta skolas fizikas olimpiādē 10.-12.kl.
- 2.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
- 3.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 10. – 12.klasēm
- 3.vieta skolas matemātikas olimpiādē
- Labas un teicamas sekmes un tituls “Labākais mācībās 11.c klasē” 2016./2017.m.g.
|
133. |
Katrīnai Gorevai
|
11.C
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
134. |
Alisei Tīdenai
|
11.C
|
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
135. |
Monikai Varakušinai
|
11.C
|
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
136. |
Kristai Kīnai
|
11.C
|
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
137. |
Mārtiņam Zandaram
|
11.C
|
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
138. |
Felicitai Skvorcovai
|
11.C
|
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
139. |
Anetei Kālei
|
12.A
|
- 1.vieta skolas matemātikas olimpiādē
- atzinība pilsētas 10. - 12.kl. tulkošanas konkursā (franču-krievu)
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
140. |
Angelīnai Mumgaudei
|
12.A
|
- 2.vieta skolas tulkošanas konkursā (krievu-latviešu val.) 10. - 12.kl.
- atzinība pilsētas Liepājas valodu jomas tulkošanas konkursā (latviešu-krievu)
|
141. |
Annai Elīzai Šēnai
|
12.A
|
- 2.pakāpe pilsētas 10. - 12.kl. tulkošanas konkursā (franču-latviešu)
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
142. |
Annijai Antuanetei Brakšei
|
12.A
|
- 3.vieta skolas konkursā "Manu vecāku profesija" (vācu val.)
|
143. |
Inetai Šķēlei
|
12.A
|
- pakāpe pilsētas angļu valodas olimpiādē 11. – 12.klasēm
- 3.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 10. – 12.klasēm
- 3.vieta skolas vēstures olimpiādē 12.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
144. |
Katei Štokmanei
|
12.A
|
- 1.vieta skolas konkursā "Manu vecāku profesija" (vācu val.)
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
- Labas un teicamas sekmes un tituls “Labākā mācībās 12.a klasē” 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
|
145. |
Laurai Luārai Tīdai
|
12.A
|
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
146. |
Līvijai Grantiņai
|
12.A
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās „Rudens kross”
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas četrcīņā 2000.-1998.g.
|
147. |
Viktorijai Bogdanovai
|
12.A
|
- 3.vieta skolas tulkošanas konkursā (krievu-latviešu val.) 10. - 12.kl.
|
148. |
Laurai Adamovičai
|
12.A
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
149. |
Dagmārai Lapiņai
|
12.A
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
150. |
Maijai Gertsonei
|
12.A
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
151.
|
Akselam Skvorcovam
|
12.B
|
- 2.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 10. – 12.klasēm
|
152. |
Artai Gribēnai
|
12.B
|
- 2.vieta Kurzemes JĢS Austrālāzijas ģeogrāfijas olimpiādē (12.klašu grupa)
- 2.vieta Kurzemes JĢS Baltijas jūras reģiona ģeogrāfijas olimpiādē (12.klašu grupa)
- 2.vieta Kurzemes JĢS kalnu ģeogrāfijas olimpiādē (12.klašu grupa)
- 2.vieta Kurzemes JĢS salu ģeogrāfijas olimpiādē (12.klašu grupa)
- 2.vieta Kurzemes JĢS skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes JĢS VII Atklātā ģeogrāfijas olimpiādē (12.klašu grupa)
- 3.pakāpe valsts ģeogrāfijas olimpiādē
- 3.vieta Kurzemes JĢS mūsdienu ģeogrāfijas olimpiādē (12.klašu grupa)
- 3.vieta pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.kl.
- 3.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klasēm
- atzinība pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 10. - 12.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
153. |
Danielam Saldeniekam
|
12.B
|
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā "Enkurs"
- 3.vieta Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā datorikas un robotikas sacensībās “Ziemassvētku stāsts”
- atzinība Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā
|
154. |
Dāvim Petrovicam
|
12.B
|
- 1.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 10. – 12.klasēm
- 1.vieta skolas tulkošanas konkursā (angļu-latviešu val.) 10. - 12.kl.
- 3.pakāpe pilsētas angļu valodas olimpiādē 11. – 12.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
155. |
Edgaram Fominam
|
12.B
|
- 1.vieta Kurzemes reģiona skolu atlases sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās basketbolā zēniem
|
156. |
Elīnai Jaunzemei
|
12.B
|
- 3.vieta Kurzemes reģiona konkursā "Cilvēki - Latvijas novadu dārgumi"
|
157. |
Filipam Oskaram Zvagulim
|
12.B
|
- 3.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 10. – 12.klasēm
- 3.vieta skolas tulkošanas konkursā (angļu-latviešu val.) 10. - 12.kl.
- atzinība pilsētas angļu valodas olimpiādē 11. – 12.klasēm
|
158. |
Gundaram Veitam
|
12.B
|
- 3.vieta skolas videoreklāmu konkursā par grāmatu krievu valodā 11.-12.klasēm
- Aktīva darbība skolēnu parlamentā
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
159. |
Ģirtam Valdmanim
|
12.B
|
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas četrcīņā 2000.-1998.g.
|
160. |
Kārlim Džeriņam
|
12.B
|
- pakāpe pilsētas filozofijas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā datorikas un robotikas sacensībās “Ziemassvētku stāsts”
- 2.vieta pilsētas starpskolu sacensībās frīsbijā zēniem
- 2.vieta skolas filozofijas olimpiādē 12.klasēm
- 2.vieta skolas fizikas olimpiādē 10.-12.kl.
- 3.vieta pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.kl.
- 3.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klasēm
- atzinība valsts filozofijas olimpiādē
- Teicamas sekmes un tituls “Labākais mācībās 12.b klasē” 2016./2017.m.g.
|
161. |
Līgai Konei
|
12.B
|
- 1.vieta skolas filozofijas olimpiādē 12.klasēm
- 1.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klasēm
- 2.pakāpe pilsētas filozofijas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes reģiona debašu turnīrā "Sociālie mediji veicina jauniešu izpratni par politiskajiem procesiem"
- 2.vieta valsts debašu turnīrā "Sociālie mediji veicina jauniešu izpratni par politiskajiem procesiem"
- 3.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klasēm
- Teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Teicama skolas avīzes “Kliedziens” redaktores pienākumu veikšana
|
162. |
Markusam Gūžam
|
12.B
|
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās basketbolā zēniem
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā "Enkurs"
|
163. |
Mārim Cērpam
|
12.B
|
- 3.vieta Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā datorikas un robotikas sacensībās “Ziemassvētku stāsts”
|
164. |
Pēterim Petrēvicam
|
12.B
|
- 1.vieta pilsētas starpskolu sacensībās volejbolā zēniem
- 2.vieta Kurzemes reģiona atlases sacensībās volejbolā "Lāses 2017"
- 2.vieta pilsētas starpskolu sacensībās frīsbijā zēniem
|
165. |
Rihardam Zīvertam
|
12.B
|
- 3.vieta Kurzemes reģiona Datorgrafikas un multimediju konkursā datorikas un robotikas sacensībās “Ziemassvētku stāsts”
|
166. |
Robertam Biteniekam
|
12.B
|
- 1.vieta Kurzemes reģiona robotu turnīrā datorikas un robotikas sacensībās “Ziemassvētku stāsts”
- 2.vieta skolas fizikas olimpiādē 10.-12.kl.
- 3.vieta pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.kl.
- 3.vieta skolas vēstures olimpiādē 12.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
167. |
Rūdolfam Jorenam Baltiņam - Kļavam
|
12.B
|
- 2.vieta skolas vēstures olimpiādē 12.klasēm
- 3.vieta Kurzemes JĢS Baltijas jūras reģiona ģeogrāfijas olimpiādē (12.klašu grupa)
- 3.vieta Kurzemes JĢS skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādē
|
168. |
Katrīnei Neimanei
|
12.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
169. |
Elīnai Zīvertei
|
12.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
170. |
Robertam Kalnītim
|
12.B
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
171. |
Agatei Pelnēnai
|
12.C
|
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
172. |
Betijai Rozei
|
12.C
|
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
173. |
Gatim Linkam
|
12.C
|
- 1.vieta Kurzemes reģiona Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 12.klašu grupā
- 1.vieta skolas fizikas olimpiādē 10.-12.kl.
- 2.vieta pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.kl.
- 3.vieta skolas bioloģijas olimpiādē 9.-12.kl.
- 3.vieta skolas ķīmijas olimpiādē
- 3.vieta skolas matemātikas olimpiādē
- atzinība pilsētas matemātikas olimpiādē
|
174. |
Katrīnai Madarai Stadgalei
|
12.C
|
- 1.vieta skolas vēstures olimpiādē 12.klasēm
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
175. |
Laurai Proknerei |
12.C |
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
176. |
Lāsmai Jankovskai |
12.C |
- 2.vieta skolas matemātikas olimpiādē
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
177. |
Marģeram Liepiņam |
12.C |
- 1.vieta skolas vēstures olimpiādē 12.klasēm
- 2.vieta Kurzemes reģiona debašu turnīrā "Sociālie mediji veicina jauniešu izpratni par politiskajiem procesiem"
- 2.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klasēm
- 2.vieta valsts debašu turnīrā "Sociālie mediji veicina jauniešu izpratni par politiskajiem procesiem"
- atzinība pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.kl.
- atzinība pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klasēm
- atzinība pilsētas vēstures olimpiādē 12.klasēm
- Teicamas sekmes un tituls “Labākais mācībās 12.c klasē” 2016./2017.m.g.
|
178. |
Marijai Dūdumai |
12.C |
- 2.vieta skolas vēstures olimpiādē 12.klasēm
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
179. |
Patrīcijai Deimantovičai |
12.C |
- 3.vieta skolas filozofijas olimpiādē 12.klasēm
- 3.vieta valsts debašu turnīrā "Latvijas sabiedrība ir pilsoniski aktīva"
- Teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
180. |
Rūdolfam Baronam
|
12.C
|
- 2.vieta skolas matemātikas olimpiādē
- 3.vieta skolas ķīmijas olimpiādē
|
181. |
Aletai Betijai Aniņai
|
12.C
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
- Aktīva darbība skolas avīzē “Kliedziens”
|
182. |
Signei Venškevicai
|
12.C
|
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
183. |
Marionai Tomsonei |
12.C |
- Labas un teicamas sekmes 2016./2017.m.g.
|
184. |
Undai Līberei |
12.C |
- 1.vieta pilsētas un novada skolu sacensības volejbolā
|