1.
|
Inga Birzgale
|
10.A
|
- teicamas sekmes un tituls "Labākā mācībās 10.A klasē" 2015./2016.m.g.
|
2.
|
Sindija Dēklava
|
10.A
|
- teicamas sekmes 10.klasē
- 2.vieta pilsētas debašu turnīrā "Mājas darbi ir lietderīgi"
- 1.vieta pilsētas debašu turnīrā "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā"
- 1.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
3.
|
Valters Broks
|
10.A
|
- 3.vieta Kurzemes Āzijas atklātā ģeogrāfijas olimpiādē
- 3.vieta Kurzemes reģiona Jauno ģeogrāfu skolas olimpiādē "Baltijas ģeogrāfija"
- 2.vieta Kurzemes politiskās ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes reģiona skolu komandu olimpiādē (Jauno ģeogrāfu skola)
- 3.vieta Kurzemes reģiona Āzijas atklātā ģeogrāfijas olimpiādē
|
4.
|
Ilze Birzgale
|
10.A
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
|
5.
|
Ādolfija Ieva Litavniece
|
10.A
|
- 3.vieta skolas tulkošanas konkursā krievu - latviešu valodā
- 3.vieta pilsētas tulkošanas konkursā 10. - 12.kl. (krievu- latviešu valodā)
- 3.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
|
6.
|
Aleksa Kaļķe
|
10.A
|
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā un skolas avīzē "Kliedziens"
|
7.
|
Diāna Kraule
|
10.A
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- 2.vieta pilsētas debašu turnīrā "Mājas darbi ir lietderīgi"
- 1.vieta pilsētas debašu turnīrā "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā"
- 1.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 1.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasēm
- 3.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasei
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās "Rudens kross"
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
8.
|
Ilva Birzgale
|
10.A
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
|
9.
|
Alise Grīne
|
10.A
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās volejbolā
|
10.
|
Kristīne Emsiņa
|
10.A
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
|
11.
|
Simona Anuže
|
10.A
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās volejbolā
|
12.
|
Elizabete Babajana
|
10.A
|
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
13.
|
Olīvija Tija Ķeruže
|
10.B
|
- teicamas sekmes 10.klasē
- Atzinība pilsētas publiskās runas konkursā krievu valodā 10.-12.klasēm
- 2.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
|
14.
|
Viktorija Osipenko
|
10.B
|
|
15.
|
Zane Kalniņa
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
|
16.
|
Žanete Ozolniece
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
17.
|
Paula Naļivaiko
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā vidusskolēniem "Enkurs"
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās volejbolā
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
18.
|
Norans Ķepals
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
19.
|
Valdis Pēteris Otaņķis
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- 1.vieta pilsētas fizikas olimpiādē
- 2.vieta skolas fizikas olimpiādē vidusskolā
|
20.
|
Gunta Lankovska
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- 3.vieta skolas fizikas olimpiādē vidusskolā
- 3.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasēm
- 3.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasei
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās volejbolā
- 1.vieta pilsētas konkursā dabaszinībās tehnoloģiju mēneša ietvaros
|
21.
|
Elvis Bekmanis
|
10.B
|
- Atzinība pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē
- 1.vieta Kurzemes reģiona Jauno ģeogrāfu skolas vides ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes reģiona Jauno ģeogrāfu skolas olimpiādē "Baltijas ģeogrāfija"
- 3.vieta Kurzemes politiskās ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes reģiona skolu komandu olimpiādē (Jauno ģeogrāfu skola)
- 1.vieta pilsētas Lāčplēša balvas izcīņā "Puiku spēles"
- 1.vieta pilsētas konkursā dabaszinībās tehnoloģiju mēneša ietvaros
|
22.
|
Gerda Laima Novada
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- 2.vieta skolas matemātikas olimpiādē
- 2.vieta skolas matemātikas olimpiādē 9. - 12.klasēm
|
23.
|
Sandris Norenbergs
|
10.B
|
- 1.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
|
24.
|
Una Stumbre
|
10.B
|
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās "Rudens kross"
|
25.
|
Mārtiņš Piķelis
|
10.B
|
- 1.vieta Valsts ģimnāziju sacensībās futbolā
|
26.
|
Paula Janeka
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- 3.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
|
27.
|
Amanda Kleina
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- 2.vieta pilsētas publiskās runas konkursā krievu valodā 10.-12.klasēm
- 2.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
|
28.
|
Edvīns Vilde
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- 3.vieta pilsētas fizikas olimpiādē
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
- 1.vieta pilsētas Lāčplēša balvas izcīņā "Puiku spēles"
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās "Rudens kross"
|
29.
|
Samanta Lieģe
|
10.B
|
- 3.vieta skolas tulkošanas konkursā krievu - latviešu valodā
|
30.
|
Karīna Elizabete Deaka
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
|
31.
|
Laura Rafaloviča
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- 2.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasei
|
32.
|
Laura Sliede
|
10.B
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās volejbolā
|
33.
|
Annija Skārleta Ķergalve
|
10.B
|
- 2.vieta Latvijas skolēnu Kurzemes reģiona sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
|
34.
|
Laine Freimane
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- 3.vieta skolas krievu valodas olimpiādē 10. - 12.klasēm
|
35.
|
Laura Priedolta
|
10.B
|
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
36.
|
Laura Lapiņa
|
10.B
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
|
37.
|
Elizabete Balode
|
10.B
|
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
38.
|
Maija Ziemele
|
10.C
|
- teicamas sekmes 10.klasē
- Atzinība pilsētas bioloģijas olimpiādē
- 1.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 2.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasēm
- 2.vieta skolas publiskās runas konkursā angļu valodā 10. - 12.klasēm
- 3.vieta skolas tulkošanas konkursā krievu - latviešu valodā
- 3.vieta pilsētas tulkošanas konkursā 10. - 12.kl. (angļu-latviešu valodā)
- 3.vieta skolas bioloģijas olimpiādē
- 3.vieta valsts debašu turnīrā "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā"
- 2.vieta pilsētas debašu turnīrā "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā"
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
39.
|
Valts Urbanovičs
|
10.C
|
- labas un teicamas sekmes un tituls "Labākais mācībās 10.C klasē" 2015./2016.m.g.
|
40.
|
Monika Varakušina
|
10.C
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- Atzinība par teicamu skolēnu parlamenta prezidentes pienākumu veikšanu
|
41.
|
Einārs Pomerancis
|
10.C
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- 2.vieta pilsētas debašu turnīrā "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā"
- 1.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- Atzinība pilsētas publiskās runas konkursā angļu valodā 10. - 12.klasēm
- 2.vieta skolas publiskās runas konkursā angļu valodā 10. - 12.klasēm
- 3.vieta valsts debašu turnīrā "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā«
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
42.
|
Renārs Spinga
|
10.C
|
- 1.vieta pilsētas debašu turnīrā "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā"
- 1.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā vidusskolēniem "Enkurs"
- 3.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasei
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
- 3.vieta skolas skatuves runas konkursā
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
43.
|
Roberts Jaunskalže
|
10.C
|
- 3.vieta pilsētas fizikas olimpiādē
- 1.vieta Kurzemes reģiona LiepU E.Ģinguļa fizikas olimpiādē (komanda)
- 3.vieta Kurzemes reģiona LiepU E.Ģinguļa matemātikas olimpiādē (komanda)
|
44.
|
Laura Tinte
|
10.C
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā, skolas avīzē "Kliedziens"
|
45.
|
Pauls Ēriks Ozoliņš
|
10.C
|
- labas un teicamas sekmes 10.klasē
|
46.
|
Krista Kīna
|
10.C
|
- 3.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
47.
|
Kristaps Līdums
|
10.C
|
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās florbolā
|
48.
|
Rūdolfs Kronlaks
|
10.C
|
- atzinība par labu darbu maketētāja darba veikšanu skolas avīzē "Kliedziens"
|
49.
|
Mārtiņš Vilsons
|
10.C
|
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās florbolā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
- 3.vieta skolas skatuves runas konkursā
|
50.
|
Alise Tīdena
|
10.C
|
- Atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā un skolas avīzē "Kliedziens"
|
51.
|
Felicita Skvorcova
|
10.C
|
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
52.
|
Jānis Bučis
|
10.C
|
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
53.
|
Adrians Pladers
|
10.C
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
54.
|
Mārtiņš Zanders
|
10.C
|
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
|
55.
|
Kristers Osis
|
10.C
|
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās florbolā
|
56.
|
Enija Kristiāna Grabovska
|
10.C
|
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
57.
|
Anete Kāle
|
11.A
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 1.vieta pilsētas mājturības MA Radošuma nedēļas konkursā
|
58.
|
Ineta Šķēle
|
11.A
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 2.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 11.-12.klasēm
- 3.vieta pilsētas tulkošanas konkursā 10. - 12.kl. (franču-latviešu valodā)
|
59.
|
Kate Štokmane
|
11.A
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 1.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
60.
|
Maija Gertsone
|
11.A
|
- 2.vieta Latvijas skolēnu Kurzemes reģiona sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
|
61.
|
Laura Adamoviča
|
11.A
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- Atzinība pilsētas 10. - 12 klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē ekonomikas sekcijā
- 1.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
|
62.
|
Anna Elīza Šēna
|
11.A
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 1.vieta pilsētas mājturības MA Radošuma nedēļas konkursā
- Atzinība pilsētas tulkošanas konkursā 10. - 12.kl. (franču-krievu valodā)
|
63.
|
Una Zboroveca
|
11.A
|
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
64.
|
Ričs Roberts Janeks
|
11.A
|
- 3.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 11.-12.klasēm
|
65.
|
Līvija Grantiņa
|
11.A
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās "Rudens kross"
|
66.
|
Diāna Aiše
|
11.A
|
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
67.
|
Angelīna Mumgaude
|
11.A
|
- 1.vieta pilsētas 10. - 12 klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē cittautu valodniecības (krievu valoda) sekcijā
- 3.vieta pilsētas tulkošanas konkursā 10. - 12.kl. (franču-krievu valodā)
|
68.
|
Marta Kārkliņa
|
11.A
|
- 2.vieta Latvijas skolēnu Kurzemes reģiona sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
|
69.
|
Kārlis Džeriņš
|
11.B
|
- teicamas sekmes 11.klasē
- 2.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 2.vieta skolas fizikas olimpiādē vidusskolā
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā vidusskolēniem "Enkurs"
- 2.vieta pilsētas konkursā - viedokļu darbnīca "Liepāja - Tava nākotne'' (skolas komanda)
- 1.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11. -12.klasēm
- 2.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11. - 12.klasēm
- 1.vieta skolas matemātikas olimpiādē
- 3.vieta pilsētas matemātikas olimpiādē 9. - 12.klasēm
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās florbolā
- 3.vieta skolas publiskās runas konkursā angļu valodā 10. - 12.klasēm
- 1.vieta Valsts ģimnāziju sacensībās futbolā
- 1.vieta skolas matemātikas olimpiādē 9. - 12.klasēm
|
70.
|
Arta Gribēna
|
11.B
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 1.vieta Kurzemes atklātā ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes Āzijas atklātā ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 3.vieta skolas fizikas olimpiādē vidusskolā
- 2.vieta pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē
- 3.vieta Kurzemes reģiona Jauno ģeogrāfu skolas olimpiādē "Baltijas ģeogrāfija"
- 1.vieta Kurzemes reģiona Jauno ģeogrāfu skolas olimpiādē "Urbānā ģeogrāfija"
- 1.vieta Kurzemes reģiona Jauno ģeogrāfu skolas vides ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta pilsētas konkursā - viedokļu darbnīca "Liepāja - Tava nākotne'' (skolas komanda)
- 1.vieta Kurzemes novada VI atklātā ģeogrāfijas olimpiādē
- 1.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11. -12.klasēm
- 3.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11. - 12.klasēm
- 1.vieta Kurzemes politiskās ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes reģiona skolu komandu olimpiādē (Jauno ģeogrāfu skola)
- 2.vieta Kurzemes reģiona Āzijas atklātā ģeogrāfijas olimpiādē
|
71.
|
Daniels Saldenieks
|
11.B
|
- 2.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā vidusskolēniem "Enkurs"
|
72.
|
Roberts Bitenieks
|
11.B
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 2.vieta skolas ekonomikas olimpiādē10. - 12.klasēm
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā vidusskolēniem "Enkurs"
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās florbolā
|
73.
|
Elīna Zīverte
|
11.B
|
- 3.vieta pilsētas 10. - 12 klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē veselības zinātnes sekcijā
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā vidusskolēniem "Enkurs"
- 2.vieta pilsētas konkursā - viedokļu darbnīca "Liepāja - Tava nākotne'' (skolas komanda)
|
74.
|
Filips Oskars Zvagulis
|
11.B
|
- 1.vieta pilsētas 10. - 12 klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē vides zinātnes sekcijā
- 3.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 11.-12.klasēm
- 2.vieta pilsētas konkursā - viedokļu darbnīca "Liepāja - Tava nākotne'' (skolas komanda)
- 3.vieta skolas krievu valodas olimpiādē 10. - 12.klasēm
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
- 3.vieta skolas tulkošanas konkursā krievu - latviešu valodā
- 2.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
|
75.
|
Katrīne Neimane
|
11.B
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 2.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 2.vieta pilsētas konkursā - viedokļu darbnīca "Liepāja - Tava nākotne'' (skolas komanda)
|
76.
|
Dāvis Petrovics
|
11.B
|
- 2.vieta pilsētas 10. - 12 klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē vēstures sekcijā sekcijā
- 3.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 11.-12.klasēm
- 1.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 11.-12.klasēm
- 2.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 2.vieta pilsētas konkursā - viedokļu darbnīca "Liepāja - Tava nākotne'' (skolas komanda)
- 1.vieta pilsētas mājturības MA Radošuma nedēļas konkursā
- 3.vieta skolas publiskās runas konkursā angļu valodā 10. - 12.klasēm
- 2.vieta skolas skatuves runas konkursā
- 2.vieta skolas tulkošanas konkursā krievu - latviešu valodā
- Atzinība pilsētas tulkošanas konkursā 10. - 12.kl. (angļu-latviešu valodā)
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
77.
|
Māris Cērps
|
11.B
|
- 2.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
|
78.
|
Ivo Popovs
|
11.B
|
- 2.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās florbolā
|
79.
|
Rūdolfs Jorens
Baltiņš-Kļava
|
11.B
|
- 3.vieta pilsētas 10. - 12 klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē informātikas sekcijā
- 3.vieta Kurzemes atklātā ģeogrāfijas olimpiādē
- 3.vieta Kurzemes novada VI atklātā ģeogrāfijas olimpiādē
- 3.vieta Kurzemes reģiona Jauno ģeogrāfu skolas vides ģeogrāfijas olimpiādē
- 3.vieta Kurzemes reģiona Jauno ģeogrāfu skolas olimpiādē "Urbānā ģeogrāfija"
- 2.vieta Kurzemes politiskās ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes reģiona skolu komandu olimpiādē (Jauno ģeogrāfu skola)
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
80.
|
Edgars Fomins
|
11.B
|
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
|
81.
|
Gundars Veits
|
11.B
|
- 2.vieta pilsētas debašu turnīrā "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā"
- 2.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 2.vieta pilsētas konkursā - viedokļu darbnīca "Liepāja - Tava nākotne'' (skolas komanda)
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
82.
|
Elīna Jaunzeme
|
11.B
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 3.vieta valsts Egona Līva piemiņas balvas "Krasta ļaudis" konkursā
- 2.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 2.vieta pilsētas konkursā - viedokļu darbnīca "Liepāja - Tava nākotne'' (skolas komanda)
|
83.
|
Kristers Veiss
|
11.B
|
- 2.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
|
84.
|
Matīss Dunkers
|
11.B
|
- 2.vieta skolas ekonomikas olimpiādē10. - 12.klasēm
|
85.
|
Aksels Skvorcovs
|
11.B
|
- 1.vieta skolas ekonomikas olimpiādē 10. - 12.klasēm
|
86.
|
Tomass Ziņģis
|
11.B
|
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās florbolā
|
87.
|
Markuss Gūža
|
11.B
|
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
|
88.
|
Endijs Gūtmanis
|
11.B
|
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās florbolā
- 1.vieta Valsts ģimnāziju sacensībās futbolā
|
89.
|
Pēteris Petrēvics
|
11.B
|
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
|
90.
|
Rihards Leimants
|
11.B
|
- 2.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 2.vieta pilsētas konkursā - viedokļu darbnīca "Liepāja - Tava nākotne'' (skolas komanda)
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās florbolā
- 1.vieta Valsts ģimnāziju sacensībās futbolā
|
91.
|
Roberts Kalnītis
|
11.B
|
- 2.vieta pilsētas 10. - 12 klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē fizikas sekcijā
- 2.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 2.vieta pilsētas konkursā - viedokļu darbnīca "Liepāja - Tava nākotne'' (skolas komanda)
|
92.
|
Andris Fomins
|
11.B
|
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
|
93.
|
Marģers Liepiņš
|
11.C
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 2.vieta skolas bioloģijas olimpiādē
- 2.vieta pilsētas debašu turnīrā "Mājas darbi ir lietderīgi"
- 2.vieta pilsētas debašu turnīrā "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā"
- 1.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- Atzinība pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta Kurzemes reģiona Jauno ģeogrāfu skolas olimpiādē "Baltijas ģeogrāfija"
- 1.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11. - 12.klasēm
- 3.vieta pilsētas bioloģijas olimpiādē
- 1.vieta pilsētas konkursā dabaszinībās tehnoloģiju mēneša ietvaros
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
94.
|
Patrīcija Deimantoviča
|
11.C
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 1.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 2.vieta pilsētas publiskās runas konkursā angļu valodā 10. - 12.klasēm
- 1.vieta skolas publiskās runas konkursā angļu valodā 10. - 12.klasēm
- 1.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
- 2.vieta pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē 5. - 12.kl.
|
95.
|
Gatis Links
|
11.C
|
- 1.vieta pilsētas fizikas olimpiādē
- 1.vieta skolas fizikas olimpiādē vidusskolā
- 1.vieta Kurzemes reģiona LiepU E.Ģinguļa fizikas olimpiādē(individuāli)
- 1.vieta Kurzemes reģiona LiepU E.Ģinguļa fizikas olimpiādē(komanda)
- 1.vieta pilsētas konkursā dabaszinībās tehnoloģiju mēneša ietvaros
|
96.
|
Marija Dūduma
|
11.C
|
- 1.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
97.
|
Katrīna Madara Stadgale
|
11.C
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 1.vieta skolas bioloģijas olimpiādē
- 1.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 2.vieta skolas vizuālās mākslas olimpiādē
|
98.
|
Signe Venškevica
|
11.C
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 1.vieta pilsētas 10. - 12 klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē ķīmijas sekcijā
|
99.
|
Rūdolfs Barons
|
11.C
|
- 3.vieta Kurzemes reģiona LiepU E.Ģinguļa matemātikas olimpiādē (individuāli)
- 3.vieta Kurzemes reģiona LiepU E.Ģinguļa matemātikas olimpiādē (komanda)
- 2.vieta skolas matemātikas olimpiādē
- 2.vieta skolas matemātikas olimpiādē 9. - 12.klasēm
|
100. |
Laura Proknere
|
11.C
|
- 2.vieta Latvijas skolēnu Kurzemes reģiona sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
101. |
Aleta Betija Aniņa
|
11.C
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 2.vieta pilsētas 10. - 12 klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē vides zinātnes sekcijā
- 1.vieta Kurzemes ES konkursā "Eiropas karnevāls"
- 1.vieta skolas tulkošanas konkursā krievu - latviešu valodā
|
102. |
Unda Lībere
|
11.C
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās volejbolā
|
103. |
Ričards Ledājs
|
11.C
|
- 2.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 11.-12.klasēm
- 1.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 11.-12.klasēm
|
104. |
Lāsma Jankovska
|
11.C
|
- labas un teicamas sekmes 11.klasē
- 3.vieta pilsētas 10. - 12 klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē ķīmijas sekcijā
|
105. |
Betija Roze
|
11.C
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
106. |
Agnese Ribakova
|
11.C
|
- 3.vieta pilsētas 10. - 12 klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē cittautu valodniecības (krievu valoda) sekcijā
|
107. |
Agate Pelnēna
|
11.C
|
- 2.vieta Latvijas skolēnu Kurzemes reģiona sacensībās basketbolā
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
108. |
Annija Evelīna Berga
|
12.A
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās "Rudens kross"
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās volejbolā
- 1.vieta pilsētas Lāčplēša balvas izcīņā "Puiku spēles"
|
109. |
Marta Līna Ernstsone
|
12.A
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
110. |
Anete Roga
|
12.A
|
- 2.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 11.-12.klasēm
- 3.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11. - 12.klasēm
- 2.vieta Latvijas skolēnu Kurzemes reģiona sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
|
111. |
Eldars Trapučka
|
12.A
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
112. |
Lizete Marta Kārkla
|
12.A
|
- 3.vieta skolas ekonomikas olimpiādē10. - 12.klasēm
|
113. |
Alīna Isajenko
|
12.A
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
- 3.vieta skolas ekonomikas olimpiādē 10. - 12.klasēm
- 2.vieta pilsētas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē 10.-12.klasēm
- 1.vieta skolas krievu valodas olimpiādē 10. - 12.klasēm
- 1.vieta skolas tulkošanas konkursā krievu - latviešu valodā
|
114. |
Rihards Jankovskis
|
12.A
|
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā vidusskolēniem "Enkurs"
|
115. |
Kitija Dzeguze
|
12.A
|
- 2.vieta Latvijas skolēnu Kurzemes reģiona sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
- 1.vieta pilsētas Lāčplēša balvas izcīņā "Puiku spēles"
|
116. |
Paula Ozoliņa
|
12.A
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
- 1.vieta pilsētas publiskās runas konkursā krievu valodā 10.-12.klasēm
- 1.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
|
117. |
Baiba Matule
|
12.A
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
- 1.vieta pilsētas pilsētas skolu sacensībās volejbolā
|
118. |
Diāna Daiva Priediena
|
12.A
|
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
119. |
Kristers Strēlis
|
12.A
|
- 2.vieta skolas tulkošanas konkursā krievu - latviešu valodā
|
120. |
Ausma Elza Trumpika
|
12.A
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
|
121. |
Gustavs Lapiņš
|
12.A
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā vidusskolēniem "Enkurs"
- 3.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
|
122. |
Karīna Narubina
|
12.A
|
- 2.vieta Latvijas skolēnu Kurzemes reģiona sacensībās basketbolā
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās basketbolā
|
123. |
Jēkabs Kupšis
|
12.A
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
|
124. |
Krišjānis Zviedris
|
12.A
|
- 1.vieta Valsts ģimnāziju sacensībās futbolā
|
125. |
Sanita Sūniņa
|
12.A
|
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās "Rudens kross"
|
126. |
Lita Bella Laugale
|
12.B
|
- labas un teicamas sekmes un tituls "Labākā mācībās 12.B klasē" 2015./2016.m.g.
|
127. |
Dāvis Dāniels Naumčiks
|
12.B
|
- 2.vieta pilsētas skolu sacensībās "Rudens kross"
- 1.vieta pilsētas Lāčplēša balvas izcīņā "Puiku spēles"
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
- 1.vieta Valsts ģimnāziju sacensībās futbolā
|
128. |
Annija Kluce
|
12.B
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
|
129. |
Rūdolfs Šķēdnieks
|
12.B
|
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā vidusskolēniem "Enkurs"
|
130. |
Toms Treihlers
|
12.B
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
- 1.vieta pilsētas Lāčplēša balvas izcīņā "Puiku spēles"
|
131. |
Liene Grosberga
|
12.B
|
- 1.vieta skolas krievu valodas olimpiādē 10. - 12.klasēm
|
132. |
Amanda Supe
|
12.B
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās volejbolā
|
133. |
Reinis Stepītis
|
12.B
|
- 1.vieta valsts Jūrniecības konkursā vidusskolēniem "Enkurs"
- 3.vieta skolas skatuves runas konkursā
|
134. |
Ernests Zemelis
|
12.B
|
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās frīsbijā
|
135. |
Krista Melisa Altāne
|
12.C
|
- teicamas sekmes 12.klasē
- 2.vieta pilsētas 10. - 12 klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē latviešu literatūras zinātnes un vēstures sekcijā
- 1.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11. -12.klasēm
- 1.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11. - 12.klasēm
|
136. |
Anete Baltiņa
|
12.C
|
- teicamas sekmes 12.klasē
- Atzinība pilsētas bioloģijas olimpiādē
- Atzinība pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11. -12.klasēm
- 2.vieta skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11. - 12.klasēm
- 1.vieta skolas bioloģijas olimpiādē
- 2.vieta pilsētas debašu turnīrā "Tautas vēlēta prezidenta institūcija veicinās demokrātiju Latvijā"
|
137. |
Amanda Gabriēla Ķude
|
12.C
|
- teicamas sekmes 12.klasē
- 3.vieta Kurzemes reģiona LiepU E.Ģinguļa matemātikas olimpiādē (komanda)
|
138. |
Vendija Ēķupe
|
12.C
|
|
139. |
Hardijs Drullis
|
12.C
|
- 1.vieta Kurzemes atklātā ģeogrāfijas olimpiādē
- Atzinība valsts ģeogrāfijas olimpiādē 9.-12.klasēm
- 1.vieta pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē
- 1.vieta Kurzemes novada VI atklātā ģeogrāfijas olimpiādē
- 2.vieta pilsētas vēstures olimpiādē
- 1.vieta skolas vēstures olimpiādē 12.klasēm
- 1.vieta pilsētas konkursā dabaszinībās tehnoloģiju mēneša ietvaros
|
140. |
Toms Pēteris Korsaks
|
12.C
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
- atzinība par atsaucību koncertmeistara pienākumus veicot
|
141. |
Nauris Rokjānis
|
12.C
|
- 1.vieta Kurzemes reģiona LiepU E.Ģinguļa fizikas olimpiādē (komanda)
- 3.vieta Kurzemes reģiona LiepU matemātikas olimpiādē (komanda)
- 2.vieta skolas matemātikas olimpiādē
- 2.vieta pilsētas matemātikas olimpiādē 9. - 12.klasēm
- 2.vieta matemātikas olimpiādē 9. - 12.klasēm
|
142. |
Valts Liepiņš
|
12.C
|
- 2.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 11.-12.klasēm
- 2.vieta Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā
- 3.vieta skolas tulkošanas konkursā krievu - latviešu valodā
- 1.vieta pilsētas tulkošanas konkursā 10. - 12.kl. (angļu-latviešu valodā)
|
143. |
Laura Gelderiņa
|
12.C
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
- 3.vieta skolas bioloģijas olimpiādē
- 1.vieta pilsētas skolu sacensībās volejbolā
|
144. |
Laura Kalniņa
|
12.C
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
|
145. |
Justs Kurvins
|
12.C
|
- 3.vieta skolas skatuves runas konkursā
- 1.vieta Kurzemes reģiona skatuves runas konkursā
- Atzinība valsts skatuves runas konkursā
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
146. |
Laura Liepiņa
|
12.C
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
|
147. |
Anete Esmeralda Damberga
|
12.C
|
- 3.vieta skolas bioloģijas olimpiādē
- 3.vieta pilsētas publiskās runas konkursā krievu valodā 10.-12.klasēm
- 1.vieta skolas publiskās runas konkursā krievu valodā 8. - 12.klasēm
|
148. |
Ruta Beile
|
12.C
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
|
149. |
Kate Ellena Girviča
|
12.C
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
|
150. |
Renāte Rozentāle
|
12.C
|
- 3.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 11.-12.klasēm
- 3.vieta skolas angļu valodas olimpiādē 11.-12.klasēm
|
151. |
Anete Kurvina
|
12.C
|
- atzinība par aktīvu darbu skolēnu parlamentā
|
152. |
Roberts Bīskaps
|
12.C
|
- 3.vieta skolas publiskās runas konkursā angļu valodā 10. - 12.klasēm
- 3.vieta skolas tulkošanas konkursā krievu - latviešu valodā
- Atzinība pilsētas tulkošanas konkursā 10. - 12.kl. (angļu-latviešu valodā)
|
153. |
Artūrs Tjagnirjadko
|
12.C
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
|
154. |
Matīss Lepiksons
|
12.C
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
|
155. |
Sanda Andersone
|
12.C
|
- labas un teicamas sekmes 12.klasē
|