10.-12.klases sasniegumi (2013./2014.m.g.)
Datums: 2014.gada 18.jūnijs
1 |
Kristeram Strēlim |
10.a |
par atzinību pilsētas valodu jomas tulkošanas konkursā |
2 |
Kitijai Dzeguzei |
10.a |
par 3.vietu pilsētas skolu sacensībās basketbolā |
3 |
Anetei Rogai |
10.a |
par 3.vietu pilsētas skolu sacensībās basketbolā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
4 |
Karīnai Narubinai |
10.a |
par 3.vietu pilsētas skolu sacensībās basketbolā |
5 |
Annijai Evelīnai Bergai |
10.a |
par 2.vietu pilsētas skolu sacensībās volejbolā un 2.vietu Valsts ģimnāziju erudītu konkursā un titulu „Labākā mācībās 10.a klasē” |
6 |
Baibai Matulei |
10.a |
par 2.vietu pilsētas skolu sacensībās volejbolā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
7 |
Gustavam Lapiņam |
10.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
8 |
Paulai Ozoliņai |
10.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
9 |
Diānai Daivai Priedienai |
10.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
10 |
Ausmai Elzai Trumpikai |
10.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
11 |
Jēkabam Kupšim |
10.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
12 |
Krišjānim Zviedram |
10.a |
par 2.vietu Valsts ģimnāziju zibensturnīrā futbolā |
13 |
Rihardam Jankovskim |
10.a |
par 2.vietu Valsts ģimnāziju zibensturnīrā futbolā |
14 |
Justīnei Dzintarei |
10.a |
par aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
15 |
Dāvim Naumčikam |
10.b |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās „Lielā balva” un 2.vietu Valsts ģimnāziju zibensturnīrā futbolā |
16 |
Lienei Grosbergai |
10.b |
par 3.vietu skolas krievu valodas olimpiādē |
17 |
Rūdolfam Šķēdniekam |
10.b |
par 2.vietu pilsētas sacensībās virves vilkšanā un 2.vietu valsts jūrniecības konkursā „Enkurs 2014” |
18 |
Reinim Stepītim |
10.b |
par 1.vietu pilsētas sacensībās virves vilkšanā un 2.vietu valsts jūrniecības konkursā „Enkurs 2014” |
19 |
Matīsam Terbetam |
10.b |
par 1.vietu pilsētas sacensībās virves vilkšanā |
20 |
Katrīnai Burģelei |
10.b |
par 3.vietu skolas matemātikas olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
21 |
Annijai Klucei |
10.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
22 |
Ralfam Ķedžem |
10.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
23 |
Anastasijai Tkačenko |
12.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
24 |
Litai Bellai Laugalei |
10.b |
par titulu „Labākā mācībās 10.b klasē” |
25 |
Vendijai Ēķupei |
10.c |
par 3.vietu skolas un atzinību pilsētas krievu valodas, 2.vietu skolas vizuālās mākslas olimpiādēs un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
26 |
Anetei Baltiņai |
10.c |
par sasniegumiem zīmējumu konkursā „Mana Latvija”, 2.vietu Valsts ģimnāziju erudītu konkursā un 2.vietu skolas fizikas olimpiādē un sasniegumiem valsts Nacionālajā debašu turnīrā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
27 |
Laurai Liepiņai |
10.c |
par 3.vietu Liepājas Universitātes rudens un pavasara olimpiādēs matemātikā un sasniegumiem zīmējumu konkursā „Mana Latvija” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
28 |
Hardijam Drullim |
10.c |
par 1.vietu skolas, 1.vietu pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē un 2.vietu Valsts ģimnāziju erudītu konkursā |
29 |
Valtam Liepiņam |
10.c |
par 1.vietu skolas, 2.vietu pilsētas fizikas olimpiādē un 2.vietu Liepājas Universitātes datorzinātņu olimpiādē programmēšanā |
30 |
Tomam Pēterim Korsakam |
10.c |
par 3.vietu skolas fizikas olimpiādē, teicamu kora koncertmeistara pienākuma pildīšanu un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
31 |
Justam Kurvinam |
10.c |
par 3.vietu pilsētas publiskās runas konkursā |
32 |
Līgai Konei |
10.c |
par 1.vietu skolas, 2.vietu pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē, sasniegumiem valsts Nacionālajā debašu turnīrā, aktīvu darbu skolēnu parlamentā, 2.vietu pilsētas sacensībās volejbolā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
33 |
Renātei Rozentālei |
10.c |
par sasniegumiem valsts Nacionālajā debašu turnīrā un aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
34 |
Robertam Bīskapam |
10.c |
par 1.vietu pilsētas sacensībās virves vilkšanā, 2.vietu Valsts ģimnāziju zibensturnīrā un aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
35 |
Kristai Melisai Altānei |
10.c |
par 2.vietu Valsts ģimnāziju erudītu konkursā, teicamām sekmēm un titulu „Labākā mācībās 10.c klasē” |
36 |
Laurai Gelderiņai |
10.c |
par 2.vietu pilsētas sacensībās volejbolā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
37 |
Laurai Kalniņai |
10.c |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
38 |
Amandai Gabriēlai Ķudei |
10.c |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
39 |
Katei Ellenai Girvičai |
10.c |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
40 |
Vanesai Arājai |
10.c |
par aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
41 |
Juliānai Vangovskai |
11.a |
par 1.vietu skolas un atzinību pilsētas krievu valodas, 3.vietu skolas vizuālās mākslas olimpiādēs, atzinību starptautiskajā vizuālās mākslas izstādē „Es dzīvoju pie jūras”, atzinību pilsētas, 3.vietu Kurzemes reģiona zinātniski pētniecisko darbu lasījumos |
42 |
Tomam Rijkurim |
11.a |
par 2.vietu skolas, 3.vietu pilsētas ģeogrāfijas, 1.vietu skolas un atzinību pilsētas angļu valodas olimpiādēs, 3.vietu skolas publiskās runas konkursā |
43 |
Renāram Ronim |
11.a |
par 1.vietu skolas, 2.vietu pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē un titulu „Labākais mācībās 11.a klasē” |
44 |
Elzai Zīvertei |
11.a |
par 1.vietu skolas, 2.vietu pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē, 1.vietu pilsētas sacensībās aerobikā un aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
45 |
Diānai Vereščaginai |
11.a |
par atzinību pilsētas un 1.vietu valsts publiskās runas konkursā, 1.vietu pilsētas sacensībās aerobikā un labu skolēnu parlamenta prezidentes pienākumu veikšanu |
46 |
Annai Spalvai |
11.a |
par 2.vietu pilsētas un 2.vietu Kurzemes reģiona zinātniski pētniecisko darbu lasījumos |
47 |
Kristai Kristīnei Kaštānovai |
11.a |
par 1.vietu pilsētas, atzinību Kurzemes reģiona zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, 3.vietu Liepājas Universitātes rudens olimpiādē matemātikā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
48 |
Elmāram Ozolam |
11.a |
par 1.vietu pilsētas, 1.vietu Kurzemes reģiona zinātniski pētniecisko darbu lasījumos |
49 |
Gintai Gulbei |
11.a |
par 1.vietu pilsētas sacensībās aerobikā, aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
50 |
Rūdolfam Grundmanim |
11.a |
par 2.vietu pilsētas sacensībās basketbolā, 2.vietu pilsētas virves vilkšanas sacensībās un par aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
51 |
Sigitai Sležei |
11.a |
par 2.vietu pilsētas sacensībās volejbolā |
52 |
Eduardam Ķerim |
11.a |
par aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
53 |
Katrīnei Krūmiņai |
11.a |
par aktīvu darbu skolēnu parlamentā un skolas avīzes „Kliedziens” redaktores pienākumu veikšanu |
54 |
Ilzei Štamerei |
11.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
55 |
Mārtiņam Škuburam |
11.a |
par aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
56 |
Elvitai Gēcei |
11.a |
par aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
57 |
Agnesei Straumei |
11.b |
par 3.vietu skolas un 2.vietu pilsētas krievu valodas olimpiādē, 1.vietu pilsētas sacensībās aerobikā un titulu „Labākā mācībās 11.b klasē” |
58 |
Monnai Terēzei Vītolai |
11.b |
par aktīvu darbu skolēnu parlamentā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
59 |
Jānim Blūmam |
11.b |
par 3.vietu skolas ģeogrāfijas olimpiādē, sasniegumiem novada un valsts debašu turnīros un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
60 |
Sintijai Tiļļai |
11.b |
par 3.vietu skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
61 |
Elīnai Lācei |
11.b |
par 3.vietu skolas un atzinību pilsētas angļu valodas olimpiādē, aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
62 |
Betijai Alisei Riekstiņai |
11.b |
par 2.vietu Valsts ģimnāziju erudītu konkursā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
63 |
Luīzei Marijai Sēlietei |
11.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
64 |
Annai Dimantei |
11.b |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas krosā un 1.vietu pilsētas skolu sacensībās „Lielā balva” |
65 |
Mārcim Pūcem |
11.b |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās „Lielā balva” |
66 |
Tessai Vermaherei |
11.b |
par aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
67 |
Elīnai Prokopenko |
11.c |
par 1.vietu skolas krievu valodas olimpiādē, 2.vietu pilsētas, 2.vietu Kurzemes reģiona un 1.vietu valsts zinātniski pētniecisko darbu lasījumos un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
68 |
Edgaram Pankratovam |
11.c |
par 3.vietu skolas krievu valodas olimpiādē, atzinību pilsētas zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, teicamām sekmēm un titulu „Labākais mācībās 11.c klasē” |
69 |
Rihardam Miķelsonam |
11.c |
par 2.vietu skolas, atzinību pilsētas latviešu val. un lit. 3.vietu skolas ģeogrāfijas, 3.vietu skolas matemātikas, 3.vietu skolas un atzinību pilsētas fizikas, 3.vietu novada bioloģijas olimpiādēs, sasniegumiem pilsētas vizuāli plastiskās mākslas konkursā „Trejdeviņas saules lec”, 1.vietu pilsētas sacensībās virves vilkšanā, 2.vietu valsts jūrniecības konkursā „Enkurs 2014” un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
70 |
Daigai Agitai Tomsonei |
11.c |
par 1.vietu skolas fizikas olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
71 |
Ričardam Raimondam Vīksnam |
11.c |
par 2.vietu skolas fizikas, 3.vietu skolas matemātikas olimpiādēs, 1.vietu pilsētas sacensībās virves vilkšanā, 2.vietu Valsts ģimnāziju zibensturnīrā |
72 |
Rebekai Knēvei |
11.c |
par atzinību starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā sasniegumiem pilsētas vizuāli plastiskās mākslas konkursā, 2.vietu skolas vizuālās mākslas olimpiādē, 3.vietu skolas prezentāciju konkursā 2.svešvalodā „Mana Liepāja”, 3.vietu pilsētas sacensībās basketbolā, aktīvu darbu skolēnu parlamentā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
73 |
Ilzei Migliniecei |
11.c |
par 1.vietu pilsētas zinātniski pētniecisko darbu lasījumos un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
74 |
Dāvim Jusupovam |
11.c |
par 2.vietu pilsētas un 1.vietu Kurzemes reģiona un 3.vietu valsts zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, 1.vietu pilsētas sacensībās virves vilkšanā |
75 |
Mārim Dejus |
11.c |
par 1.vietu pilsētas, 1.vietu Kurzemes reģiona zinātniski pētniecisko darbu lasījumos un aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
76 |
Edijam Ozolam |
11.c |
par aktīvu darbu skolēnu parlamentā, labu skolas avīzes „Kliedziens” maketētāja darba veikšanu un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
77 |
Anitai Lazdeniecei |
11.c |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
78 |
Ingeborgai Skroderēnai |
11.c |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
79 |
Ivaram Stengrevicam |
11.d |
par 1.vietu pilsētas sacensībās virves vilkšanā |
80 |
Robertam Krīgeram |
11.c |
par 2.vietu pilsētas skolu sacensībās basketbolā |
81 |
Niklāvam Katlapam |
11.d |
par 2.vietu pilsētas skolu sacensībās basketbolā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
82 |
Rihardam Ozolniekam |
11.d |
par 2.vietu pilsētas skolu sacensībās basketbolā |
83 |
Agatei Bernardei |
11.d |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās aerobikā |
84 |
Kitijai Donei |
11.d |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās aerobikā un titulu „Labākā mācībās 11.d klasē” |
85 |
Krišjānim Karplim |
11.c |
par 1.vietu pilsētas sacensībās vieglatlētikas krosā |
86 |
Eiženam Bernātam |
11.c |
par 2.vietu Valsts ģimnāziju zibensturnīrā futbolā |
87 |
Emīlam Sērdienam |
11.c |
par 2.vietu Valsts ģimnāziju zibensturnīrā futbolā |
88 |
Dāvim Trapučkam |
11.b |
par 2.vietu Valsts ģimnāziju zibensturnīrā futbolā |
89 |
Kristapam Kazakam |
11.d |
par aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
90 |
Evelīnai Meļņikovai |
12.a |
par 2.vietu skolas krievu valodas olimpiādē, 1.vietu pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas krosā, 3.vietu sacensībās basketbolā, 1.vietu sacensībās „Lielā balva”, 2.vietu sacensībās volejbolā, 3.vietu skolu Lāčplēša balvas izcīņā „Puiku spēles”, 2.vietu valsts jūrniecības konkursā „Enkurs 2014” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g |
91 |
Ievai Lankai |
12.a |
par 3.vietu pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē, 2.vietu pilsētas skolu sacensībās volejbolā, 1.vietu sacensībās „Lielā balva”, 2.vietu valsts jūrniecības konkursā „Enkurs 2014” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g |
92 |
Ralfam Lagzdam |
12.a |
par 2.vietu skolas un 3.vietu pilsētas angļu valodas, 3.vietu skolas fizikas olimpiādēsun titulu „Labākais mācībās 12.a klasē” |
93 |
Annai Elizabetei Stūrei |
12.a |
par 1.vietu skolas, 2.vietu pilsētas publiskās runas konkursā |
94 |
Mārtiņam Gūžam |
12.a |
par 2.vietu pilsētas sacensībās basketbolā, 1.vietu vieglatlētikas krosā, 2.vietu virves vilkšanā, 1.vietu sacensībās „Lielā balva” un 3.vietu pilsētas skolu Lāčplēša balvas izcīņā „Puiku spēles” |
95 |
Agnesei Felicitai Alžānei |
12.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g |
96 |
Janai Krētainei |
12.a |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g |
97 |
Reinim Vecbaštikam |
12.a |
par 2.vietu pilsētas sacensībās virves vilkšanā |
98 |
Valteram Krugļikovam |
12.a |
par 2.vietu pilsētas sacensībās basketbolā, 2.vietu virves vilkšanā, 2.vietu valsts jūrniecības konkursā „Enkurs 2014” un aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
99 |
Emīlam Knapšim |
12.a |
par 1.vietu pilsētas sacensībās vieglatlētikas krosā |
100 |
Sintijai Šulmei |
12.a |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas krosā, 3.vietu sacensībās basketbolā, 1.vietu sacensībās „Lielā balva”, 3.vietu skolu Lāčplēša balvas izcīņā „Puiku spēles” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
101 |
Evitai Ganconei |
12.a |
par 2.vietu pilsētas sacensībās volejbolā |
102 |
Jūlijai Beatei Ķeružei |
12.b |
par 1.vietu skolas, 3.vietu pilsētas vēstures olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
103 |
Annijai Baronai |
12.b |
par 2.vietu skolas, 2.vietu pilsētas vēstures, 1.vietu skolas, 2.vietu pilsētas fizikas, 1.vietu skolas, 1.vietu pilsētas latviešu val. un lit., 1.vietu skolas un atzinību pilsētas matemātikas, 2.vietu skolas ķīmijas, 1.vieta novada bioloģijas olimpiādēs, 3.vietu pilsētas valodu jomas tulkošanas konkursā, par 3.vietu pilsētas sacensībās basketbolā, teicamām sekmēm un titulu „Labākā mācībās 12.b klasē” |
104 |
Rotai Brūnai |
12.b |
par 3.vietu skolas vēstures, 2.vietu skolas fizikas, 3.vietu skolas angļu valodas olimpiādēs, 3.vietu pilsētas valodu jomas tulkošanas konkursā, 1.vietu skolas un 3.vietu pilsētas skatuves runas konkursā, 2.vietu novada debašu turnīrā, 2.vietu pilsētas sacensībās volejbolā, 3.vietu sacensībās basketbolā un aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
105 |
Rūtai Spriedējai |
12.b |
par 2.vietu pilsētas valodu jomas tulkošanas konkursā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
106 |
Inesei Sileniecei |
12.b |
par atzinību pilsētas valodu jomas tulkošanas konkursā, 2.vietu Kurzemes reģiona un panākumiem valsts konkursā „Jaunais Kultūras kanons”, aktīvu darbu skolēnu parlamentā un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
107 |
Terēzei Šulcai |
12.b |
par 2.vietu Kurzemes reģiona un panākumiem valsts konkursā „Jaunais Kultūras kanons” un aktīvu darbu skolēnu parlamentā |
108 |
Zanei Kazbuķei |
12.b |
par 2.vietu Kurzemes reģiona un panākumiem valsts konkursā „Jaunais Kultūras kanons” |
109 |
Marijai Kristiānai Rabuško |
12.b |
par 3.vietu skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
110 |
Elīnai Bojarkinai |
12.b |
par 2.vietu skolas skatuves runas konkursā un 2.vietu novada debašu turnīrā angļu valodā |
111 |
Zanei Kapūnai |
12.b |
par 1.vietu Liepājas Universitātes rudens olimpiādē matemātikā, 2.vietu pilsētas sacensībās volejbolā un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
112 |
Katrīnai Auziņai |
12.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
113 |
Agatei Ābolai |
12.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
114 |
Ronijam Bārenītim |
12.b |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
115 |
Tomam Andrejam Kalnam |
12.b |
par 3.vietu skolu Lāčplēša balvas izcīņā „’Puiku spēles”, 1.vietu sacensībās „Lielā balva”, 1.vietu pilsētas vieglatlētikas krosā |
116 |
Nikam Jakubauskim |
12.b |
par 2.vietu pilsētas sacensībās virves vilkšanā, 1.vietu sacensībās „Lielā balva”, 2.vietu pilsētas sacensībās basketbolā |
117 |
Robertam Kogajam |
12.b |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās „Lielā balva”, 2.vietu basketbola sacensībās, 2.vietu virves vilkšanas sacensībās un 2.vietu valsts jūrniecības konkursā „Enkurs 2014” |
118 |
Kārlim Mārtiņam Timbaram |
12.b |
par 1.vietu pilsētas sacensībās virves vilkšanā un 2.vietu valsts jūrniecības konkursā „Enkurs 2014” |
119 |
Artūram Siltānam |
12.b |
par 1.vietu pilsētas sacensībās virves vilkšanā |
120 |
Annai Marijai Kalnai |
12.b |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikā |
121 |
Viesturam Ekuzim |
12.b |
par 2.vietu pilsētas sacensībās basketbolā |
122 |
Valteram Bišofam |
12.b |
par 2.vietu valsts jūrniecības konkursā „Enkurs 2014” |
123 |
Robertam Skaram |
12.c |
par 2.vietu skolas un atzinību pilsētas vēstures, 3.vietu skolas angļu valodas olimpiādēs |
124 |
Naurim Skaldim |
12.c |
par 2.vietu skolas un atzinību pilsētas vēstures olimpiādē, 3.vietu skolas un 2.vietu pilsētas Skatuves runas konkursā un titulu „Labākais mācībās 12.c klasē” |
125 |
Patrīcijai Pukai |
12.c |
par 2.vietu skolas latviešu valodas olimpiādē |
126 |
Santai Dejus |
12.c |
par 2.vietu skolas un 2.vietu pilsētas publiskās runas konkursā, 2.vietu skolas angļu valodas olimpiādē, sasniegumiem novada un valsts debašu turnīros un 2.vietu pilsētas skolu sacensībās volejbolā |
127 |
Mārtiņam Kromulim |
12.c |
par 2.vietu pilsētas sacensībās basketbolā, 1.vietu vieglatlētikas krosā un 3.vietu skolu Lāčplēša balvas izcīņā „Puiku spēles” |
128 |
Jānim Lagzdiņam |
12.c |
par 2.vietu pilsētas sacensībās basketbolā |
129 |
Dāvim Lapiņam |
12.c |
par 2.vietu pilsētas sacensībās basketbolā, 1.vietu vieglatlētikas krosā, 2.vietu virves vilkšanas sacensībās un 3.vietu skolu Lāčplēša balvas izcīņā „Puiku spēles” |
130 |
Patrīcijai Grantiņai |
12.c |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas krosā un 1.vietu sacensībās „Lielā balva” |
131 |
Elīnai Stepītei |
12.c |
par 1.vietu pilsētas skolu sacensībās vieglatlētikas krosā |
132 |
Reinim Roģim |
12.c |
par 2.vietu valsts jūrniecības konkursā „Enkurs 2014” un labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |
133 |
Zanei Sileniecei |
12.c |
par labām un teicamām sekmēm 2013./2014.m.g. |