Parlaments

22_23_aktiv 2021_2022

parlaments 20_21_aktiv parlaments 19_20_aktiv 18_19 parlaments 17_18
parlaments 16_17 parlaments 15_16 parlaments 14_15 parlaments 13_14

 

 

 

notikumi

 

 

1

 

Skolēnu parlamenta 2022./2023. mācību gada komanda būs jūsu labākie draugi. Mēs turpināsim iesākto, atgriezīsim sen neredzēto, kā arī ieviesīsim jaunas pārvērtības mūsu skolas dzīvē. Mums rūp ne tikai jautras izklaides, bet arī skolēnu, skolotāju un darbinieku sajūtas mūsu skolā un, protams, arī mācību procesa kvalitāte. Komandu veido daudzpusīgi cilvēki – katrs ar savām idejām, viedokli un talantiem, taču mūs visus vieno vēlme un vīzija vēl vairāk pilnveidot skolas dzīvi. Mūsu mīlestību pret Liepājas Valsts 1.ģimnāziju nav iespējams aprakstīt vārdiem, tāpēc mēs to izrādām caur saviem darbiem. Mūsu mērķis ir pasaulei darīt redzamus atslēgvārdus, kas piemīt ikvienam ģimnāzistam – Lepnums, Vienotība, Gods, Atbildība, lai mājo mūsos katru mirkli ne tikai skolā, bet arī ārpus tās.

 

 

prez

Prezidente - Līva Katrīna Deksne

 

Man ir liels gods šogad būt daļai no parlamenta, vadīt komandu, kas parūpēsies, lai skolas dzīve tikai pilnveidotos un uzlabotos, kā arī būt skolēnu un skolotāju labajai rokai, kas palīdzēs atrisināt ķibelītes, palīdzēs realizēt mērķus un idejas vai vienkārši uzklausīs.

 

Liepājas Valsts 1.ģimnāzija ir mūsu skola, un par to es atdošu visu un cīnīšos līdz galam. Tikai mēs - visi kopā - spēsim piepildīt Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas lielos sapņus un padarīt to labāku!

 

 

vice

Viceprezidents - Ralfs Laķis - Lazdāns (12.b)