Pilsētas sacensības dejās un virves vilkšanāŠogad mūsu skola virves vilkšanā piedalījās ar divām komandām. Puišu konkurencē piedalījās 10 spēcīgas komandas. Cīņas bija sīvas, ne visās arī tika gūtas uzvaras, bet, neskatoties uz to, abas ģimnāzijas komandas virzījās uz priekšu. Neviens sākumā nebija iedomājies, ka abas komandas varētu satikties finālā un cīnīties savā starpā, bet vairāk nekā pārliecinoši uzvarot citas komandas pusfinālos, abas komandas tikās finālā un cīnījās par uzvaru! Zālē valdīja apmulsums. Atbalstītāji nostājās pa vidu komandām un turpināja atbalstīt abas komandas. Cīņa bija diezgan vienlīdzīga, bet tomēr otrā komanda bija pārāka un guva uzvaru, parādot to, ka arī viņi ir nākuši cīnīties par medaļām! Aiz ģimnāzijas dubultās uzvaras 3.vietā palika Jāņa Čakstes 10.vidusskola.

1.komandas sastāvs: Rūdolfs Grundmanis, Reinis Vecbaštiks, Rūdolfs Šķēdnieks, Niks Jakubauskis, Dāvis Lapiņš, Valters Krugļikovs, Mārtiņš Gūža, Roberts Kogajs.

2.komandas sastāvs: Ričards Vīksna, Reinis Stepītis, Matīss Terbets, Artūrs Siltāns, Rihards Miķelsons, Dāvis Jusupovs, Roberts Bīskaps, Kārlis Mārtiņš Timbars, Ivars Stengrevics.

Meitenēm šogad bija krietni lielāka konkurence ( 9 komandas) un grūtāks uzdevums! Neskatoties uz vairākām nelaimēm un sarežģījumiem, ar ko meitenes sastapās, viņas, nezaudējot cīņas sparu, lieliski nodejoja savu deju, iegūstot par to simpātijas balvu no žūrijas un galveno balvu - 1. vietu, aiz sevis atstājot 2.vietā Draudzīgā aicinājuma 5. vidusskolu, kura atpalika tikai par 0,5 punktiem un 3.vietā Liepājas Valsts Tehnikumu.

Komandas sastāvs: Diāna Vereščagina, Inga Šternberga, Agnese Straume, Laura Grota, Ginta Gulbe, Elza Zīverte, Kitija Done, Agnese Ribakova un Diāna Bolšonkova (soliste).

Liels paldies ir jāsaka galvenai horeogrāfei un trenerei Agatei Bernardei (11.D klases skolniece) un sporta skolotājai Dacei Grūbei par ieguldīto darbu un atbalstu!