Kurzemes reģiona konkursi (2018./2019.mācību gads)
Datums: 2019.gada 18.jūnijs
Skolēna vārds, uzvārds |
Klase |
Priekšmets vai pasākums |
vieta |
Ričards Tomsons |
7.c |
Liepājas Universitātes Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā skolēniem |
Atzinība |
Ralfs Šuba |
9.b |
Liepājas Universitātes programmēšanas konkursā 7.-12.klasēm "Ziemassvētku stāsts" |
2.vieta |
Ralfs Šuba |
9.b |
Liepājas Universitātes Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā skolēniem |
2.vieta |
Kalvis Puķis |
9.b |
Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Kurzemes Jauno Ģeogrāfu skola 9. - 10.klašu grupā 2018./2019.g. sezonā |
Atzinība |
Juris Ozoliņš |
10.c |
Liepājas Universitātes programmēšanas konkursā 7.-12.klasēm "Ziemassvētku stāsts" |
3.vieta |
Mārtiņš Leimants |
10.d |
Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā skolēniem |
Atzinība |
Kristaps Lapa |
10.d |
Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Kurzemes Jauno Ģeogrāfu skola 9. - 10.klašu grupā 2018./2019.g. sezonā |
Atzinība |
Dāvis Dāvids Eleris |
10.d |
Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Kurzemes Jauno Ģeogrāfu skola 9. - 10.klašu grupā kopvērtējumā 2018. - 2019.māc.g. |
3.vieta |
Jānis Štokmanis |
12.a |
reģiona jūrniecības konkursā "Enkurs 2019" |
1.vieta |
Viesturs Kažis |
12.a |
Liepājas Universitātes Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā skolēniem |
3.vieta |
Ričards Mežis |
12.a |
Liepājas Universitātes Kurzemes reģiona programmēšanas konkursā skolēniem |
Atzinība |
Eduards Spāģis |
12.a |
Liepājas Universitātes programmēšanas konkursā 7.-12.klasēm "Ziemassvētku stāsts" |
1.vieta |
Eduards Spāģis Dāvids Lapiņš Andrejs Kavlaks Viesturs Dzenītis |
12.d 12.d 12.d 12.d |
Liepājas Universitātes Mājas lapu konkurss "Datorzinātnes - tas ir interesanti" (komanda) |
2.vieta |
Vika Viktorija Kreitāle Elza Indra Enkūzena Linda Astrauska |
12.b 12.a 10.b |
novada debašu turnīrā latviešu valodā |
2.vieta |
Nikola Anna Pelnēna Silva Bišofa Katrīna Viltrake |
10.d 12.b 11.c |
novada debašu turnīrā angļu valodā |
2.vieta |
Nikola Anna Pelnēna Rebeka Zvirbule Katrīna Viltrake |
10.d 9.b 11.c |
Kurzemes novada debašu turnīrs |
2.vieta |
Rihards Gaulis Markuss Rihards Dzintars Edgars Bite Gustavs Grasis Mārtiņš Šeidlers Roberts Meļķis Gustavs Griezītis |
11.d 11.d 11.d 11.b 11.c 10.c 9.a |
Kurzemes zonas sacensības telpu futbolā |
3.vieta |
Kristians Zorens Filaks Pauls Lapiņš Markuss Kaspars Harmsons Daniels Dīks Dāvis Jēkabsons Arturs Vītols Tomass Lieģis Kristians Lasmanis Regnārs Jansons |
7.c 7.b 7.b 7.b 7.c 7.a 7.d 7.b 7.b |
Kurzemes zonas futbola sacensībās |
3.vieta |