Konsultācijas

Individuālais un grupu darbs ar skolēniem:

  • mācību priekšmetā,

  • projektu un zinātniski pētnieciskajā darbā,

  • gatavošanās olimpiādēm un konkursiem.

 

 

Vārds, Uzvārds Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Kabinets
Līga Albrekte 15:30-16:20         37. kab.
Gunita Alondere 14:40-15:45 14:40-15:45     14:00-15:05 11. kab.
Agita Bargā 15:25         40. kab.
Signe Berga 15:30-16:35         4. kab.
Baiba Bērztīse       7:45-8:30  

22. kab.
10. kab.

Vintra Braša       14:45  8:30 9.a klasei 32. kab. 
Inese Briška       16:00   16. kab.
Dagnija Deimante     14:45-17:00   16:00-17:10 33. kab. 
Valda Dorša 14:45-16:05         24. kab.
Ineta Drēže 14:45-16:45 15:25-16:25       19. kab.
Normunds Dzintars 14:45-16:00 14:45-16:25   14:45-16:00   18. kab.
Liene Eltermane     15:30 15:30   8. kab.
Žaneta Flaksa   14:45 7:45-8:25   14:00 30. kab.
Artis Freimanis 8:30-9:10 14:40-16:00   14:40   28. kab.
Dace Grodumu-Vīriņa 7:45 un 15:25 14:45     7:45 39. kab.
Dace Grūbe 15:30         Sporta zālē
Sandra Hermere   14:45        
Aiga Jaunskalže       14:15 13:15 24. kab.
Indra Jurika     14:45     4. kab.
Ineta Kauliņa   15:30-16:10       14. kab.
Tatjana Kovrova   14:40-16:10 14:40-15:30   14:40-15:45 23. kab.
Liāna Kravcova 15:30     15:30   17. kab.
Lilita Lepse   15:30-17:00   15:00-17:00 14:00-15:00 26. kab.
Baiba Mackiala 15:30-16:30   14:45-16:30 8:30-9:00   10. kab.
Aira Mazure   7:45-8:30  7:45-8:30 7:45-8:30 13:05-14:30 22. kab.
Ludmila Molčanova       15:30-16:20    
Ārijs Orlovskis 14:45-17:15         30. kab.
Edgars Pankratovs 14:45-16:10 14:45-16:05        32. kab.
Mudīte Puisīte 14:45-16:50     14:45-16:55   21. kab.
Renarts Purmalis     14:45-15:35     40. kab.
Kristīne Roze       15:25-16:30   4. kab.
Ludmila Seredina 14:40 14:45 14:00 14:00   12. kab.
Elizabete Sirotina   7:45 un 14:45      7:45 25. kab.
Harijs Sirotins         8:30 un 14:00 25. kab.
Zane Sproģe   15:25-17:10 7:55-8:25 7:55-8:25   8., 12., 18. kab.
Evija Spūle 15:30-16:25   14:45-15:40   13:15-15:15 20. kab.
Arnold Šablovskis   15:25-16:30 7:45-8:30     34., 17. kab.
Gaļina Šestakova   7:45-8:25 14:45   7:45-8:25 13. kab.
Dagnija Šimanska 15:30-16:10   14:45-16:10 15:30   9. kab.
Sandra Šulme 14:45-17:15 7:45-8:25     13:15-15:15 29. kab.
Līga Tālberga 8:30-9:10     14:45 13:15 7. kab.
Aivis Tālbergs   15:30       Sporta zālē
Līga Tetere   14:45-15:25   15:25-16:30   31. kab.
Vineta Tomsone 15:30   14:45     16. kab.
Ināra Vilgerte 14:00-15:00     15:25-16:30   36. kab.
Vita Zitmane 15:30         33. kab.
Uldis Žaimis   15:25-17:05       28. kab.